Julia S

Макіяж українськими брендами! (фото, свотчі)

Макіяж українськими брендами! (фото, свотчі)
Макіяж українськими брендами! (фото, свотчі)

У даному макіяжі використані такі бренди: Ln Pro, Lamel, Pastel, Color Intense.

Першим етапом була фіксація брів милом для брів від Lamel (фіксація середня, також може залишати білі сліди на бровах).

Другий етап: нанесення тональної основи, у моєму випадку ВВ крем від українського бренду Color Intense (тон 3). Данний ВВ крем коштує своїх грошей, якість непогана.

На третьому етапі фіксуємо тональну основу (ВВ крем) прозорою пудрою в зоні під очима та лоб. В мене використана фінішна пудра від LCF. Дуже бюджетна, якість не дуже можна знайти краще!

Спойлер: буду тестувати фінішну пудру від українського бренду GirlWood! Дуже скоро та поділюся своїми враженнями.

Четвертий етап: робимо очі) Я використала палетку Lamel "Glam eyeshadow palette" (тон 401). Ця палетка прекрасна за свої гроші та вартує кожної гривні. Я використала два самих світлих кольори: матовій темніший у складку ока заклала, а світлий на повіку. З блискучих відтінків я також використала най світліший у зону рухомої повіка. Тіні топ дуже РЕКОМЕНДУЮ!

П'ятий етап - це контурування обличчя. В мене цей етап починається та закінчується на вилицях. Використала: LN Pro "crem color sculptor" (ton: 101 natural shade). Дуже крута текстура скульптора, як масова на мій погляд. Розтушовуються легко. Вони коштують своїх грошей!

Шостий етап: хайлайтер. Даний продукт від LN pro . Кремової текстури, розтушовіється добре, його багато в пакуванні (10 мл). Виглядає красиво. Непоганий, але і не чудовий.

Сьомий етап: рум'яна. В мене також LN pro (тон 104). Дуже пігментовані рум'яна з ними треба обережно. Ціна=Якість!

Восьмий етап - це вуста та очі! Туш я використала від бренду Pastel 'show your look'. Чорного кольору, силіконова щіточка. Добру фарбує та подовжує вії. Прекрасна туш!

Вуста я нафарбувала олівчиком від LN pro (тон 104). Олівчик гелевий та стійкий. Поверх використала блиск LCF. Олівчик рекомендую.

Ось мій мейк на кожен день, іноді на вуста наношу тільки блиск. Думаю що комусь буде цікаво. Дякую за увагу!

Макіяж українськими брендами! (фото, свотчі)
Макіяж українськими брендами! (фото, свотчі)
Макіяж українськими брендами! (фото, свотчі)
Макіяж українськими брендами! (фото, свотчі)
Макіяж українськими брендами! (фото, свотчі)