Zera Khaibulaeva

Крем для дуже сухої шкіри від Avene

Крем для дуже сухої шкіри від Avene

Це французька дермакосметика. В своєму складі має термальну воду Avene.

Взагалі цей крем підходить і дорослим і діткам.

Нажаль, проблеми с сухістю та висипками в моєї дитини від народження.

Раніше ми користувались кремом за порадою педіатра La roshe Lipikar Baume. Поки дитина була маленька, я не разуміла чому йому цей крем не подобається, бо він плакав при нанесені. А справа була в тому, що йому просто пекло. Крем має в складі сечовину, що на відкритих ранках викликає печіння. Ну я вже це знаю та і він вже може сам сказати, що пече. Але взагалом, цей крем класний, якщо немає ранок і подряпин від розчісування. Він гарно зберігає вологу. Але я вирішила шукати альтернативу. Бо малий часто чухав ніжки і були подряпини. Вивчила цю тему краще. І от замовила Avene. Була дуже гарна знижка на сайті, тож крем вийшов по гарній ціні.

Обʼєм 200 мл, банка була в коробці з класною помпою-дозатором, дуже зручно та не набирає зайвого при натисканні.

Склад: AQUA, HYDRATED SILICA, SORBITOL, GLYCERIN, PEG-8, SODIUM LAURYL SULFATE, AROMA, ISOMALT, TITANIUM DIOXIDE, DISODIUM C12-14 PARETH-2 SULFOSUCCINATE, CELLULOSE GUM, PANTHENOL, PEG-40 HYDRO-

GENATED CASTOR OIL, XANTHAN GUM, SODIUM FLUORIDE, SODIUM SACCHARIN, ALGIN, STEVIA REBAUDIANA

CYTDACT TOCODESOVEACETATE O-CVMSNESSOLSTIMONSNIS

EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE.

Віддушки немає.

Консистенція середня, легше від La roshe Baume. Поглинається добре. Наношу на шкіру одразу після водних процедур на вологу шкіру. Дитина не плаче, йому не пече. За тиждень використання ніжки стали гладенькими та майже всі ранки загоїлися. І це мене дуже тішить ☺️

Тож крем дуже класно підійшов.

Крем для дуже сухої шкіри від Avene
Крем для дуже сухої шкіри від Avene
Крем для дуже сухої шкіри від Avene
Крем для дуже сухої шкіри від Avene
Крем для дуже сухої шкіри від Avene