Daniela P

Моя історія манікюру або чому я вирішила почати робити сама собі?

Моя історія манікюру або чому я вирішила почати робити сама собі?
Моя історія манікюру або чому я вирішила почати робити сама собі?

Покривати нігті гель-лаком я почала ще з 2015 року. Це був 8 клас. Колись нігтьова індустрія не була така велика як зараз і майстринь манікюру було дуже мало. Всі фарбували нігті звичайним лаком або клеїли тіпси, якщо є тут такі древні як я, думаю згадають. Спочатку я робила манікюр в однієї знайомої дівчинки. Вона на той час була одна майстриня на все село і був дуже щільний графік у неї. Тому нігті я робила рази 4 в неї. Ну мова не про це і історія також. Потім вона вийшла заміж і переїхала у інше село, не було можливості більше робити манікюр. Більше майстринь. в селі не було, а дівчина приїхала раз в тиждень і записатись коли дуже потрібно було важко. Тому моя сестра вирішила навчитись сама робити і спробувала декілька раз собі покрити гель-лаком нігті і два рази мені. Так як вона вже тоді навчалась в університеті. Знову виникла проблема. І я вирішила сама спробувати, начебто не так важко. Перші мої манікюри були чесно говорячи, жахливі...Крива форма, затікший гель, одним словом жах...Але всі з чогось починають і все приходить з часом. Так я добрих два роки робила сама собі нігті. Памʼятаю ще лампа була УФ, а не ЛЕД і на манікюр йшло дуже багато часу. Потім мені набридло це все і вирішила зробити перерву...

Моя історія манікюру або чому я вирішила почати робити сама собі?

Одного разу мені сестра запропонувала навпіл із нею купити сімейний сертифікат на покриття гель-лаком і взагалі на манікюр та педикюр. І я погодилась. То було вигідно по ціні і салон ще був новий, тобто перший час було все добре. З часом в салоні почали змінюватись майстри і ще був один мінус, що конкретно до певного майстра ти не міг записатись. Тобто ти записуєшся на певну годину і до кого потрапиш так і буде. І якщо ти потрапляв до майстрів із досвідом - це було щастя. А якщо до новачків - то це гарантовано пропил або поріз до крові. До речі сертифікат був на 3 місяці. Як ідея це було класно, якби не були форс-мажори, коли тебе провтикали записати, або записали на інший час. За спізнення мовчу. Але всі ми люди все вирішується звичайно. Та і новачкам також потрібно набиратись досвіду. Але не суть. По закінченню сертифікату я думала, що більше не буду там робити манікюр. Але вирішила ще раз піти. В моєї однокласниці було весілля і потрібно було зробити манікюр. Що я скажу? Тоді мені здавалось що то так гарно, а насправді "Очікування/Реальність". Фото нижче 👇🏻

Після цього манікюру, я вирішила, що сама я краще собі зроблю. Купила все для манікюру і почала робити самостійно, потім почала робити мамі, а тепер доєдналась і сестра.

Але я розумію, що ніхто не родився зразу із знаннями. Досвід приходить із часом. Чим більше зусиль ти докладеш, тим краще буде результат.

І ось мій результат довжиною в 7 років☝🏻