Ольга Бабич

MAREVE Royal Fame - парфумована вода

MAREVE Royal Fame - парфумована вода

Цей пробник 2 ml мені дістався від Makeup як подарунок до замовлення. Дякую Makeup за такі класні бонуси. Зазвичай я від таких штук нічого не очікую, але цей малюк мене дійсно порадував. Це моє перше знайомство із брендом MAREVE. Парфумована вода Royal Fame - для мене відкриття.

Я не майстер описувати складні нотки парфумів, який там шлейф і на що із відомих брендів то схоже, вже вибачайте :)

Тому трохи перескажу, що каже виробник: "верхівка ольфакторної піраміди розкривається запашними акордами жасмінової орхідеї. У поєднанні з королем спецій – шафраном, аромат набуває неповторний зігріваючий шлейф. Ноти серця поєднують насичену сіру амбру, кристальну сіль і квітку тютюну. Пряні нюанси роблять цей ароматичний етап просто незабутнім. Фінальні ноти включають вершково-бальзамічний бензоїн, свіжу хвою та соснові голки..."

MAREVE Royal Fame - парфумована вода

Для мене головні інші три фактори.

По-перше, не тхне спиртякою. Тобто аромат відчувається як явно не з тих, що продають на базарі, а доволі пристойно.

По-друге, аромат насичений і добре відчувається, але не так, що хочеться вдягти протигаз, а як раз у міру.

По-третє, запах стійкий. Я воду наносила вранці і ввечері, навіть попри літню спеку, аромат ще було чутно.

Хоча мені цей пробник дістався безкоштовно, але взагалі ціна приємна.

Звичайно, радити парфумерію справа не вдячна, бо на смак та колір як то кажуть....Але особисто мені ця парфумована вода сподобалася.