Zhukovka

Так виглядає моє волосся після сну !)

Так виглядає моє волосся після сну !)

1. Постільна білизна
Якість наволочки на якій ви спите впливає на ваше волосся ! Краще обирати сатиновий або шовковий варіант

2.Резинка для волосся
Я до цього прийшла пізно , але добре, прийшла! Хоч і не люблю об'ємні резинки, але вдома заплітаюсь саме шовковою

3. Косичка на ніч
Дякуючи їй волосся не плутається , не травмується і не заважає спати ні мені , ні чоловіку

4.Косметичні засоби
Шампунь треба обирати дивлячись на тип шкіри голови. Маски , кондиціонери,бальзами - дивлячись, який ефект по довжині ви хочете отримати. Хтось хоче блиску, хтось розгладження і випрямлення, хтось схоче наситити волосину, а хтось підкреслити свої кудряшки. Слід пам'ятати і правильну послідовність нанесення
•Шампунь-очищення-відкриття лусочок
•Маска-живлення,лікування-насичення волосини
•Кондиціонер-пом'якщення,розгладження- закриття лучочок

5. Сонцезахист і термозахист
Це важливо! Сонце палить волосся і воно може ламатись прямісінько у самого кореня.Такою ж дією володіє і утюжок , термо щипці, і фен . Перепалює і пересушує! Наша задача захистити волоссячко від впливу високих температур і дії сонячних променів

6. Головні убори
Влітку - кепка , шляпа , бандана
Взимку - шапка , шарф , хомут , хустина
Я , чесно, кажучи, не люблю головні убори, у мене вони викликають дискомфорт. Проте в морози обов'язково натягую щось на голову

7. Море і басейн
Всі ми любимо відпочинок на воді . Пірнати з головою в хвилю і ловити від того прохолоду . Проте ці водойми є досить жорсткими для нашого волосся . Не відмовляй собі в насолоді, просто, після купання в морі чи басейні, сполосни волосся чистою водою під душем

8. Фен Волосся обов'язково сушити особливо тим, хто має схильність до лупи. З рушником на голові можна ходити не більше 5 хв. Адже вологе середовище є місцем для розмноження грибків - лупи !

9. Любов
Любов і сприйняття себе - це найголовніше в догляді! Коли дії в гармонії з думками - це неодмінно принесе чарівний результат!

10. Ваш варіант в коментарях ...

Так виглядає моє волосся після сну !)

Звідки взялась така любов до довгого та красивого волосся ?!?
Багато чого тягнеться з дитинства. Ось вам живий приклад ...
" Я народилася в селі де слово "мода" було досить не модним і у більшості викликало іронічну посмішку. 90-і роки . Розформування сільськогосподарських ферм. Робочих місць майже не залишилось, працювали тільки вчителі, медсестра і тд. Моя мама, маючи економічну освіту, їде до міста Херсон проходити курси Перукаря, повертається і....
...І понеслась. Ми з сестрою завжди ходили "жертвами моди" 😆 Популяризація каре і Боб Каре знатно сказалося на нашому з сестрою волоссі! Ми були малі і нам було трохи не зрозуміло, чому всі дівчатка до школи ходять з косичками, а ми ні ?!? 🤷‍♀ Коли питання було озвучено мамі, вона сказала, що так зараз модно! І ми втрьох модні, а всі ті дівчата простими косичками . (Мама тоді теж носила Боб Каре яскраво червоного кольору ).
Наразі я , мама і сестра маємо довге волосся і з усмішками на обличчі згадуємо про те, які ми були модні 😁"

На перших фото волосся після пробудження . Вчора мила волосся шампунем в повишеним Рн для жирного типу від фірми Tahe , наносила свій улюблений кондиціонер від Davines Oi i Олійку цієї ж фірми.

Останнє фото я з сестрою з модними стрижками 😄