Julia S

Повний макіяж одною палетко!

Повний макіяж одною палетко!
Повний макіяж одною палетко!

Для мене стала відкриттям палетка від Revolution Pro Crystal Luxe. Вона дозволяє зробити макіяж як і у рожевих тонах так у нейтральних бежевих та темних. Тобто все можливо використати на свій смак. Текстура рефілів неймовірно мʼяка, тушться добре, пігмент достатньо яскравий.

у даному макіяжі я використала всього 5 товарів Це:

  1. Палетка для макіяжу обличчя Revolution Pro Crystal Luxe Face Palette Berry Flush , 😍 моя любов!
  2. Тональний засіб для обличчя Colour Intense BB Cream 03 Бежевий теплий. Не поганий) Вартує своїз грошей.
  3. Фіксувальний гель для брів GlamBee Fixing & Care Brow Gel. Фіксація середня, консистенція водички. Буду закінчувати і більше не куплю.
  4. Туш для вій Pastel Show Your Look Mascara. Це мій фаворит, дуже гарно подовжує вії😍 Рекомендую!
  5. Рідка помада для губ Bogenia Liquid Matte Lipstick Spice Travel BG720, 001 Hawaiian Cherimoya. Коштує не дорого, не стійка, сушить губи. Не рекомендую!

Ось так, за допомогою 5 предметів можна зробити повний макіяж. Але як що у вас жирний тип шкіри, вам знадобиться 6 предмет , це пудра! Всім добра😁

Повний макіяж одною палетко!
Повний макіяж одною палетко!