Вікторія

Пусті баночки літа

Пусті баночки літа

Збирала це сміття все літо))

Почнемо з очищення. Тут всього багато, бо все ж таки літо, і умиватися хочеться чим частіше - тим краще. З ліва на право:

Дві мініатюрки "умивашок" від Etude house та Neogen. Брала з собою в поїздки. Від Etude house - ядерна умивашка зі скрабом. Очищює добре, зрохи відлущує шкіру. Влітку - мені зайшла, на інші сезони - точно ні. Друга - середнячок, нічого особливого.

Гідрофільна олія від Etude house. Непогана, але задорога зараз. В них є мініатюрка, яку я теж брала декілька раз в поїдку. Трохи не справляється зі стійкою тушью та підводкою. Все інше змиває добре. Може лишати плівку на очах. Більше не куплю. На заміні зараз від Skin1004 мені більше подобається.

Мій фаворит вже багато років пінка для вмивання від CosRX. Класна, обожнюю. Раджу всім

Гель для вмивання від CeraVe - плюс за помпу. Для моєї сухої шкіри вона заслаба. Мені не вистачало від неї очищення. Особливо ввечері. Більше не куплю, попередня в рази краща.

Ензимний пінінг Tosowoong - вистачило більше ніж на рік! Користуюся 3-5 разів на тиждень. Дуже красна річ. Це зручна упаковка з дозатором. На заміну взяла від Єлізавека

Гель, який піниться від Medi-Peel. Він классний, піниться на декілька секунд, очищує шкіру, при цому її не пересушує. Вистачає його на 1-2 місяці регульрного використання. Скоріш за все повторю його. І тут є помпа!

Гідрофільний бальзам від Heimish представлення не потребує. Взяла собі з мандарином, спробуємо "обновку"

Олеогель від українського бренду Femier. Це щось схоже на гідрофільний бальзам, але ще більше схоже на вершкове масло. Принцим дії як в першого, але не змивається як друге. Макіяж він розчиняє, питань немає. Але змити його важкувато. Після пінки хочеться ще раз помити обличчя. Бренд мені подобаєтся, але саме цей засіб мені не сподобався.

Ідемо далі :)

Пусті баночки літа

Про перші три вже писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/12808/

В мене була ціль їх "добити" і я це зробила) Всі класні, на заміні в мене від I'm From з інжиром. І на зиму, скоріш за все, візьму знов від Medi-Peel. В неї дуже економний розход і чудове зволоження

Кислотний тонік від Purito - чудовий, дійсно освіжаючий тонер. Користувалася ним в літку 1-2 рази на тиждень ввечері. Засіб дуже приємний. Висить в мене у Wish-list, точно візьму ще раз

Міст від d'Alba - дорогуватий, але зволожує чудового. Користуюся ним впродовж дня прям поверх макіяжу, коли шкірі треба додаткове зволоження. В нього дуже дрібне розпилення.

Зволожуюча сироватку від Relance - хороша, бюджетна зволожуюча сироватка. В мене мініатюрка, здається дісталася в подарунок до замовлення. Ціна супер, зволоження хороше

Сироватка з ретинолом. Як на мене - дуже слабенька, не справила на мене враження

Сироватка з вітамінами від I'm from. Писала про неї тут https://club.makeup.com.ua/post/8020/ Вистачило її на три місяці. Я нею задоволена, вистачило на три місяці, на тепний період - чудово. на осінь хочеться чогось "поважче". На заміні в мене зараз персикова цого ж бренду, то вона сильне зволожує, навіть живить. Ця легенька

Креми під очі:

Дорого від Estee Lauder. Дуже дорого, якогось ефекту вау не було. Просто хороший живильний крем

Бюджетний від AHC - живильний крем, досить довго впитується в шкіру. Зручна упаковка, вистачило на 2 місяці

Дивна шутка 2 в 1 від Huxley - я цей засіб не зрозуміла, це наче має бути сироватка, але це крем, але слабенький. Мені не зайшло

Крем від Clinique - чудовий легенький крем-гель, мені він дуже подобається. Він зволожує добре, при цьому не обтяжує, не лежить жирним комом. Візьму ще)

Дуже вонючий крем, який нічого не робить від Too Cool For School - він може і зволожує, але там такий солодкий ядерний запах, що я не змогла його навіть як крем для рук витримувати, хотілось змити. Це при тому, що я люблю солодкі запахи

Добила свого рятівника на всі випадки життя, кращій живильний та заспокійливий крем для всіх місць від La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+ - при алергії, укусах комах, подразненнях, опіках, скандалах та зрадах... Крем для всієї сім'ї, вже замовила новий, не знаю, як жила взагалі без нього. Крем "не знаєш, чим помазати - вільми його". Єдине, коли обпікла обличчя на сонці, мазала його делька днів на ніч жирним шаром - то вискочило пара прищіків, зате шкіра не облазила, і швидко відійшла.

Маленький скраб для голови заховася під маслом - хороший засіб, освіжає, очищає коріння волосся та шкіру голови, трохи холодить. Час від часу купую, зі всіх скрабів для голови, цей мені подобається за дуже дрібний абразив та легкість у змиванні

Kerastase:

Олія стандартна в лімітованій пляшкі до року тигру - майже півтори року використання. Олія супер, 5++

Шампунь - мені підійшлов просто шикарно! Купила ще одну пляжку, хочу ще маску цієї ж серії

Маска - мені не зайшла, тримала і 5 хвилин, і 10, і годину під шапочкою, і на повну луну. Нажаль, ефекту 0

Ще одна маска с медом - тужи ж. Ще ї дивний жгучий ефект на шкірі, треба слідкувати, щоб не попало на обличчя. Ефект як від звичайного кондиціонеру.

Куча філерів, писала тут https://club.makeup.com.ua/post/11959/ Перше враження було хороше, але далі - якось не дуже. Мала з цієї серії кондиціонер, він на трієчку, є бюджетніше та краще. Маску ще не добила. Ця серія не для мого волосся, мабудь.

Крем для ніг від Ів роше - хороший, зволожуючий

Відлущуючий крем з сечовиною - супер знахідка на літо! Обов'язково треба мити руки після нього. При регулярному використанні дійсно відлущує загрубілу шкіру, через тиждень помітила, що шкіра облазить, як після пілінг носочків. Використовувала два креми: десь 5 разів на тиждень відлущуючий, 2 рази - зволожуючий. Всім раджу спробувати цей крем

Пілінг - скраб від Femier. Вже писала про нього неодноразово тут https://club.makeup.com.ua/post/11164/ і тут https://club.makeup.com.ua/post/17223/. Нова пляша вже чекає.

Крем для рук від Ів роше - один з моїх найулюбленіших, бо зволожує кутикулу, а в мене це прям біда з нею.

Туш для брів від Мейбелін - хороша туш, використала її повністю. На заміну взяла від Нікс, теж класна

Матуюча пудра - мастхев на літо та спеку

Туш від Максфактор - хороша, не осипається, тримається весь день

Пост вийшов дуже довгим, сподіваюся було цікаво. Треба меньше збирати сміття))