Пусті баночки літа
Д уже багато засобів! Привчаю себе добивати баночки до кінця, поки не вийшов срок. Нарешті я це все повикидаю!
Збирала це сміття все літо))
Почнемо з очищення. Тут всього багато, бо все ж таки літо, і умиватися хочеться чим частіше - тим краще. З ліва на право:
Дві мініатюрки "умивашок" від Etude house та Neogen. Брала з собою в поїздки. Від Etude house - ядерна умивашка зі скрабом. Очищює добре, зрохи відлущує шкіру. Влітку - мені зайшла, на інші сезони - точно ні. Друга - середнячок, нічого особливого.
Гідрофільна олія від Etude house. Непогана, але задорога зараз. В них є мініатюрка, яку я теж брала декілька раз в поїдку. Трохи не справляється зі стійкою тушью та підводкою. Все інше змиває добре. Може лишати плівку на очах. Більше не куплю. На заміні зараз від Skin1004 мені більше подобається.
Мій фаворит вже багато років пінка для вмивання від CosRX. Класна, обожнюю. Раджу всім
Гель для вмивання від CeraVe - плюс за помпу. Для моєї сухої шкіри вона заслаба. Мені не вистачало від неї очищення. Особливо ввечері. Більше не куплю, попередня в рази краща.
Ензимний пінінг Tosowoong - вистачило більше ніж на рік! Користуюся 3-5 разів на тиждень. Дуже красна річ. Це зручна упаковка з дозатором. На заміну взяла від Єлізавека
Гель, який піниться від Medi-Peel. Він классний, піниться на декілька секунд, очищує шкіру, при цому її не пересушує. Вистачає його на 1-2 місяці регульрного використання. Скоріш за все повторю його. І тут є помпа!
Гідрофільний бальзам від Heimish представлення не потребує. Взяла собі з мандарином, спробуємо "обновку"
Олеогель від українського бренду Femier. Це щось схоже на гідрофільний бальзам, але ще більше схоже на вершкове масло. Принцим дії як в першого, але не змивається як друге. Макіяж він розчиняє, питань немає. Але змити його важкувато. Після пінки хочеться ще раз помити обличчя. Бренд мені подобаєтся, але саме цей засіб мені не сподобався.
Ідемо далі :)
Тоніки, тонери та ессенції
Про перші три вже писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/12808/
В мене була ціль їх "добити" і я це зробила) Всі класні, на заміні в мене від I'm From з інжиром. І на зиму, скоріш за все, візьму знов від Medi-Peel. В неї дуже економний розход і чудове зволоження
Кислотний тонік від Purito - чудовий, дійсно освіжаючий тонер. Користувалася ним в літку 1-2 рази на тиждень ввечері. Засіб дуже приємний. Висить в мене у Wish-list, точно візьму ще раз
Міст від d'Alba - дорогуватий, але зволожує чудового. Користуюся ним впродовж дня прям поверх макіяжу, коли шкірі треба додаткове зволоження. В нього дуже дрібне розпилення.