Вікторія

Пусті баночки цієї весни (ті, що не повикидала)

Пусті баночки цієї весни (ті, що не повикидала)

Вирішила збирати банки, на щастя їх не так багато. Але таку звичку треба виробляти, бо засоби для волосся всі повикидала під час прибирання.

Все рівно є чим поділитися

Почнемо з мільйонної банки олії від Керастаз. Це була лімітка до року Тигра. Дуже хотіла придбати цьогорічну з зайчиком, але її весь час немає в наявності. Тому раза в мене Олійка в чорному флаконі, і вона мені теж дуже подобається.

Не знаю, що ще можна сказати нового про це масло. Воно чудове. Я перепробувала всі можливі масла для волося, і для мене це найкраще. Вважаю, що його варто спробувати хоч раз. Тим паче на нього часто бувають знижки. Волося з ним м'яке, сяюче, легко розчісується, волосся не обтяжує, трохи прибирає пухнастіть. І цей червний флакон із тигром радував мене на протязі року.

Пусті баночки цієї весни (ті, що не повикидала)

Знов таки не перша банка зволожуючого тоніку. Хороший базовий тонік. Детально писала про нього тут:

https://club.makeup.com.ua/post/5452/

Також добила дві сироватки. Від Ордінарі з цинком. Лишалося трохи це з минулого літа. Хороша сиворотка від запалень та акне. Використовувала її частіше точково на запалення, і після пілінгів під ранковий догляд. Хороша сироватка, підійде для молодої шкіри. На неї добре лягає макіяж.

Нічна сироватка від бренду Міша. Беру її теж не в перше, чередувала з ретінолом, щоб відновлювати шкіру. Також писала про неї детально тут:

https://club.makeup.com.ua/post/8358/

Крем від меді піл буду брати собі ще на осінь. Він офігенний. Добила до останньої краплі. А в порівянні з дорощим кремом від Есті Лаудер від ще більше виріс в мої очах. Це любов, всім рекомендую. Писала тут:

https://club.makeup.com.ua/post/5742/

Крем від Есті Лаудер ні про що взагалі. Взяла його у складі набору. Не робить нічого. Навіть не зволожує нормально.

Крем від Pyunkang Yul Calming Moisture Repair Balm - хороший, легкий зволожуючий крем на день. Поважаю цей бренд, він мені підходить. Брала засоби з цієї серії знову ж таки, щоб допомагати шкірі на ранок після ретинолу. В мене ще тонік та пади цієї лінійки. Все добре працює, легеньке, приємне. На день під макіяж - те , що треба

Його не багато, бо доглянута шкіра велику кількість косметому не потребує))

Легендарний ВВ крем від Міша. Це класика, якою я користуюся вже не перший рік. Люблю його за стійкість, за невагоме покриття "своя шкіра тільки краще", та за сонцезахист

Туш від Максфактор. Класна, чорна, гарно розділяє та подовжує вії, не сипеться, не відпечатується. Взала собі на літо ще одну

Моє розачарування підводка від Фізишнс Формула. Я нею десь два роки безперервно користувалася, але дві останні висохли за місяць, стійкість теж стала гіршою. Більше не куплю. Зараз в пошуках заміни

Хочу поділитися своєю інстаграмною знахідкою. Український виробник. Пілінг гель для тіла з кислотами та дуже дрібним абразивом. Так мені сподобався. Дуже ніжно відлущує шкіру. Запах в нього та в крему для тіло просто супер. Серія називається Кашемір. Важко описати як воно пахне, але запах взагалі не банальний, акимсь чи шовком, чимось цікавим з солодкими, але не пряними нотами. Я дуже рада, що в нас з'являються сильні українські бренди і з задоволенням можна підтримати українського виробника