Вікторія

Мій весняний ранковий догляд

Мій весняний ранковий догляд

Мій ранок завжди починається з догляду за собою. Це допомогає мені прокинутися та налаштуватися на активний день. Починаю, звичайно з умивання. Завжди використовую пінку для вмивання. Останні декілька років мій незмінний фаворит Гель-пінка для вмивання Cosrx Low Ph Good Morning Gel Cleanser.

В мене зараз нормальна шкіра дякуючі моєму маніакальному догляду за нею , яка може бути сухою в одних місцях, жизною в інших, а іноді радує мене висипаннями на підборідді. Ця пінка для мене ідеальний варіант - не сушить шкіру, прибирає залишки нічного догляду. Особисто мої враження, що коли я її використорую мене меньше обсипає. Останім часом часненько використовую її в парі із спонжом, який отримала в подарунок від Мейкапу. Прикольна штука, також нею зручно змивати різні маски та пілінги, що в останіх не було все навкруги.

Мій весняний ранковий догляд

Після вмивання я полюбляю використовувати різні тоніки та тонери. Знаю, що багато хто нехтує цією косметичною категорією, але моя рутина без тоніків не існує. Я наношу тоніки на долоні і ними вже розподіляю тонер по обличчю. Можу нанести декілька слоїв, або навіть декілька тоніків. Тут вже як буде настрій. Дуже сподобався тонер Pyunkang Yul. Чудово зволожує шкіру, швидко поглинається, не відчувається на шкірі. Придбала вже другу банку

Після тонеру наношу сиворотку. В різні пори року використовую різні активи. На весну придбала собі сиворотку з вітаміном С та ніціамидом від Some By Mi Yuja Niacin Blemish Care Serum.

Сиворотка покращує колір шкіри облича, робить його однорідним, якимось трохи відпочившим. Але мені недостатньо зволоження від неї. Але в комбінації зі зволожуючим тонером та кремом - нормально

Взагалі поробувала всі продукти "жовтої" серії від цього бренда і можу впевнено рекомендувати її. Мені сподобався і тонік з вітаміном С, і нічна маска. Ще в них є дуже класна киснева маска. Мені не підійшов тільки крем з цієї серії, бо мені не вистачило зволоження. Та, мабудь, для жиної шкіри буде супер.

Тут в мене найпробленіше місце, бо дівчинці вже 31, бо маю суттєві зморшки під очима, набрякі та яскаві кола під очима. Це генетично і маю я це все щастя, скільки себе пам'ятаю.

Але завдяки регулярному догляду, маю досить не поганий вигляд в цій зоні. Чарівного крему не шукаю, але дбаю про цю зону, наскільки можу без ін'єкцій.

Отже, поки снідаю, використовую патчі. Майже кожен день. Чудес вони не роблять, але знімають набряки, трохи лякають своєю появою синці під очима. Патчі тримаю 15-20 хвилин не більше. Бо від сухих патчів більше шкоди, аніж користі.

Далі обов'язково крем/ Зараз у мене Клінік. Чудовий крем, має легку, ледь рожеву текстуру. Трохи прибирає синяву під очкима. Зморшки зволожує і вони стають не такими виразними. На цей крем лягає будь-який макіж. Короче, це однозначно любов)

Всі вже ми знаємо, що без захисту від сонця на вулицю виходити не можна. Інакше весь наш догляд - коту під хвіст. Придбала собі ще в зимку просто чудовий крем від skic1004

Я ним задоволена на всі 100 відсотків.

По-перше, він не лишає білого нальоту на шкірі

По-друге, він добре зволожує шкіру

В третє, він не лишає на шкірі жирно блиску, наче на лобі тільки то деруни шкварчали

І остає: на нього добре лягає макіяж

Це 10/10

А головне, щоб ранок починався з гарного настрою і думок про нашу перемогу :)