Zhukovka

М'які бігуді і мій перший досвід використання 🌺

М'які бігуді і мій перший досвід використання 🌺

Привіт, красуне💃
В дописі #madeinukraine я ділилася брендом Krasavka , який відшиває якісні аксесуари для волосся 🛍️ Сьогодні я хочу розповісти про м'які бігуді і показати результат, який я отримала в підсумках 🌸
Поїхали... 🚗

М'які бігуді і мій перший досвід використання 🌺

Бігуді м'які , як і зазначено в їх найменуванні. В наборі додатково мають 2 шовкові резиночки, якими я користуюсь повсякденно і металева зажим, який також можна використовувати соло. Мій набір гарного кольору бордо, але бренд відшиває велику кількість кольорів і кожен знайде собі за смаком 💫 Я маю довге волосся , тому мої бігуді йдуть з додатковими стрічками. Весь набір зберігається у фірмовому мішечку, який розмістив на собі логотип бренду. Окрім набору бігуді у мішечку ще є інструкція 💌

Якщо чесно, то я боялася, що в мене щось не вийде чи буде тяжко , тому і відкладала процес аж до сьогодні !) Як виявилось , все дуже просто і накрутка зайняла у мене хвилин 10-15 .
Отже :
1. Прочесати добре волосся по всій довжині
2. Шпигульцем зробити зігзагообразний пробор
3. За необхідності змастити волосся пінкою
4. Закріпити м'які бігуді на лобно-тім'яній зоні за допомогою зажима
5. Розділити волосся на дві рівні частини
6. Накручувати локони від лиця, почергово підбираючи пасма
7. Закріпити резинкою завиток
8. Повторити маніпуляції на іншій стороні
9. Зав'язати стрічки бігуді і закріпити крабиком
10. Витримати необхідну кількість часу ( я витримувала ніч )

На ранок майже все залишилось на своїх місцях 🌸 (див.фото)

Однозначно лайк ❤️

І раджу кожній красуні в арсеналі мати такий чудовий набір , який не псує волосся, а бережно робить його неймовірно красивим 💯

Для тих , хто боїться замовляти на просторі інстаграм , залишаю посилання на товар з Make Up 🌸

І звісно ж додаю результати 😍

Для