ДАРÍЯ КÓВАЧ

Папая,банан чи ананас. Тобі точно підійде. Лиш яку ж обрати?

Папая,банан чи ананас. Тобі точно підійде. Лиш яку ж обрати?

Почну з того,що я вже поділилась враженнями з ананасовою серією ось тут:

https://club.makeup.com.ua/post/17364/

Але я хочу доповнити свій відгук саме про маску.

Вона абсолютно відрізняється від двох інших. По-перше у неї найкращий склад (це моя думка і мої відчуття)

По-друге,вона гарно обтяжує,волосинка до волосинки і не «пушить»,справді дає супер сяяння і волосся немов дитяче,таке мʼякеньке на дотик)

Наступна-це відновлююча маска з папайєю. Вона з досить малим складом навідміну від інших двох,але вона просто гарно зволожує. Я не побачила чогось особливого. Волосся зволожене,але легке не обтяжене. Не було відчуття,що вийшла з салону)) просто маска🤷🏻‍♀️

Ананасова мені в цьому плані дуже сподобалась, ніби реально вийшла з салону і відчуваєш себе на мільйон

Бананова,живлення для дуже сухого волосся. Якби я купувала сама,то обрала б бананову,а вона б мені не підійшла і я б вирішила,що вся серія fructis така 🤷🏻‍♀️

У мене не пористе і не дуже сухе волосся,тому мені вона не зробила нічого. Я не побачила взагалі ефекту,абсолютно жодного. Ні зволоження,ні краси. Ніби нічого і не наносила.

Але я дала її своїй мамі,а у неї пористе курчаве волосся і їй ця маска волосся зволожила і зробила мʼякеньким

Тож мій висновок:

-Ананас. Це мій топ. Вона підійде дівчатам,які мають середнє і довге волосся. Гладке і пряме від природи. Вона обтяжить,і складе волосинку до волосинки,надасть сяяння і гарно зволожить

-Папайя. Потрібна тим,кому мало зволоження,волоссячко посічене на кінцях,або втомлене фарбуваннями і тд. Для тих,хто не любить обтяження,а потрібна легкість і зволоження.

-Бананова. Як на мене створена для курчавих дівчаток,та дівчат з пухнастим пористим волоссям. Вона буде живити і помʼякшувати.

Висновок на власних відчуттях,буде цікаво почитати,яка підійшла саме вам і вашу особливість волосся🤎

Папая,банан чи ананас. Тобі точно підійде. Лиш яку ж обрати?
Папая,банан чи ананас. Тобі точно підійде. Лиш яку ж обрати?