Daniela P

Leave-in або те що надасть кучерям структуру❤️

Leave-in або те що надасть кучерям структуру❤️
Leave-in або те що надасть кучерям структуру❤️

Напевно всі кучеряшки проходили той етап, коли ти хочеш рівного волосся і чуть не кожного дня його вирівнюєш...тим самим перепалюючи волосся...

А чи знаєте ви що кучерявих людей всього-на-всього тільки 11% в світі)

В один момент мені набридло вирівнювати волосся і я вирішила подружитись зі своїми любими кучерями, які зі мною 22 роки, тобто все моє життя...

Я змінила догляд для волосся і почала по іншому його мити...

І чудова знахідка, яку мама випадково купила в Чехії був незмивний крем для волосся , іншими словами лівін від Garnier Fructis SOS Repair 10IN1 ...

І завдяки ньому я вперше подружилась із своїм кучерявим волоссям😇

Тепер детальніше про засіб

Він зовсім не новинка на полицях магазину, але багато хто з ним не дуже дружить)

  • В нього достатньо великий обʼєм - 400 мл. Вистачить напевно на добрий рік, а може і більше.
  • Доступна ціна, я б сказала навіть бюджетна для такого обʼєму і для того, що він творить з волоссям.
  • Багато хто говорить, що від нього швидко жирніє волосся. Так, тут є доля правди, але це якщо ви власниця рівного волоося або наносите забагато засобу. Мені особисто волосся починає жирніти десь на 3 день після миття і то кучеряве волосся має чудову здібність все одно не виглядати жирним, навіть коли воно жирне.
  • Засіб добре створює та фіксує структуру локону.
  • Волосся всеодно залишається мʼяким та ще більш блискучим.
  • Має приємний аромат, який довго залишається на волоссю.
  • Підходить більше для кучерявого волосся.
  • Краще наносити на вологе волосся.

Leave-in або те що надасть кучерям структуру❤️

Я пробувала наносити різними методами: на майже сухе волосся, на просто віджате мокре і найкраще він себе проявив на мокрому волоссю ледь- ледь віджатому.

  • По закінченню миття голови я беру одну-дві горошинки засобу розтираю в долонях і ніби прижмакуючи наношу на волосся. Типу як в кучерявому методі, тоді виходять просто бомбезні локони.
  • Волосся ледь вижате просто руками, не використовуючи рушник, з нього повинні текти каплі води. Коли прижмакуємо засіб у волосся, тоді можна вижати сильніше воду, а краще нанести засіб на мокре волосся і зразу накинути рушник і ним злегка віджати.
  • Довго в рушнику не ходити. Можна закрутити рушник на голові і так походити до 5 хв.
  • Потім зняти і розкласти волосся, як вам краще, типу зробити проділ.
  • Волосся не розчісувати, залишити сохнути так.

На фото волосся до(розчісане і попередньо було вирівняне за допомогою фена-браша) та після(волосся пі.