Zera Khaibulaeva

Моя маленька палетка тіней від Lamel.

Моя маленька палетка тіней від Lamel.

Це супер компактний варіант для косметички новачків , ну або просто покласти в сумочку для повсякденного макіяжу 🤌

Дуже-дуже доступна ціна на них😉

Почнемо з того, що я не дуже вмію фарбуватись, тим паче в декретній відпустці взагалі робила це дуже рідко😌

А тут настала осінь, спека майже минула та і скоро закінчується моя «відпустка»☺️ Тож час поповнювати косметичку та трохи набити руку.

Я придбала спеціально компактні та самі ходові продукти та відтінки.

Отож тіні Lamel Make Up To Go Eyeshadow Palette.

Маленька палетка вагою 6 г. Упакування з пластмаси, але кришка поки що міцно закривається.

Пластик підлягає переробці.

Має 6 відтінків, 2 з них шиммерні, 4-матові.

Відкриваємо палетку і відчуваємо приємний солоденький аромат. Незнаю, може комусь не так приємно пахне, але мені подобається, мені пахне шоколадом 🍫

Моя палетка має 402 відтінок(теплі нюдові).

Склад: MICA, MAGNESIUM STEARATE,

DIMETHICONE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCI-NATE, KAOLIN, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491/

CI 77492/CI 77499), FDBC RED NO 40 LAKE (CI 16035).

MANGANESE VIOLET (C) 77742). CARMINE (C1 75470).

FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE (C1 77510).

Трохи розстпчасті, але напевно теж залежить яким пензликом користуватися, тушуються добре, якщо десь забагато нанести , то легко виправити. Я ще вчусь наносити, але для звичайного макіяжу, аби перекрити венки на повіку ніби впоралась😌

Зробила свотчі( перший раз використовую це слово😀), але як бачите, не всі відтінки проявились, треба трохи постаратись їх наносити. Першого взагалі не видно, от він мені якраз і ховає недоліки.Так-так, це моя волохата рука😂. Читала, аби для кращого проявлення треба нанести базу для тіней. Можливо спробую.

Ніяк не могла зробити нормальне фото аби їх було видно, от як, дівчата ви робите гарні фото?😌 Ну да ладно, ми ж всі 10 з 10🤌

Отож вже тиждень потрохи наношу собі для повсякденного макіяжу і задоволена ними.

Моя маленька палетка тіней від Lamel.
Моя маленька палетка тіней від Lamel.
Моя маленька палетка тіней від Lamel.
Моя маленька палетка тіней від Lamel.
Моя маленька палетка тіней від Lamel.
Моя маленька палетка тіней від Lamel.
Моя маленька палетка тіней від Lamel.
Моя маленька палетка тіней від Lamel.