O_Skomska

#bestofthebestmakeupclub

#bestofthebestmakeupclub
#bestofthebestmakeupclub

Ну що ж , знову про відверте та наболіле 🫠

В підлітковому віці , через абюзивні стосунки моя особистість та кордони були стерті🫥

Після їх завершення я почала відновлювати себе , аналізувати, розуміти свої плюси на мінуси , та розбиратись з своїм ставленням до них.

Самокритика та нелюбов до себе -мене супроводжували дуже довго.

Більше мовчати, менше виділятись , невиразний одяг, менше усмішок , адже криві зуби…таке відчуття , що тебе просто не існує…🤐

Дуже важливо , коли є люди , які адекватно оцінюють тебе , як особистість , можуть підказати та допомогти, направити , та показати що справа взагалі не в зовнішності, а в сприйнятті себе , любові до себе ….а не коли ти сам себе заганяєш думками.🤫

Вони не допоможуть на 100%, але лише частково.

Шлях відновлення та любові до себе дуже довгий , та він насправді триває і досі…але вже не таке категоричне сприйняття .

Я відносила 3 роки брекети , лікувала акне, до 28 років ніколи не могла вийти не нафарбована , та без тонального …

Пишу це і розумію на скільки це не ок… де береться це в нашій голові… чому стільки комплексів…🤬

З початком війни мене перемкнуло, я перестала думати за зовнішність , увага змістилась на відчуття психологічного стану .

Бажання знайти серед всього хаосу -гармонію .

Я почала прислухатися до того, що відчуваю, як саме, що насправді думаю з того чи іншого приводу і чого дійсно хочеться, і головне — чого категорично не хочеться!

Я приймаю всі недоліки -зовнішні та внутрішні .

Дозволяю бути собі не ідеальною, але справжньою .

Приймаю всі свої стани та емоції.

Дбаю про себе, наповнюю себе тим, що подобається я на шляху любові до себе 🙏🏻