🪽Kate Rina🪽

Тонуюча Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Color Mask

Тонуюча Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Color Mask

По пораді Strange love я придбала Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Color Mask! Ця дівчина крутий профі в косметиці і я не замислючи купила ! Маска працює приголомшливо!

Мій відтінок на коренях 6 рівнях і на довжині між 6 і 7. Масочка чудово обновила колір волосся між фарбуванням ! Відтінок Mask 6-12 Темно-русявий Сандре Попелястий 500 мл, дорогий, холодный , нейтралізував красноту ! Завдяки інтегрованій до складу бондінг-технології продукт дарує додатковий догляд і захист кучерів. А малий вміст солей забезпечує рівномірний розподіл барвника всередині структури, тим самим даруючи бездоганний результат.Це так і є!

Тонуюча Schwarzkopf Professional Chroma ID Bonding Color Mask

Волосячко стає мʼякіше , хоча у мене пористе волосся , ця масочка дуже добре розгладжаджую , я просто посушила Dyson .

Ця масочка зеленуватого кольору , на волоссі темніє , тримала 10 хвилин. Аромат дуже приємний ! Зручний дозатор.

Обовʼязкого працюйте у перчатках ! Витирайте одразу шкіру , і ванну кімнату , використовуйте темні рушники )

Раджу цю масочку ❤️Ефект вау ! На одне нанесення треба 50 мл . Єдиний мінус це ціна !