Городнича Ірина

#bestofthebestmakeupclub

#bestofthebestmakeupclub

Я 10 із 10, незважаючи на всі випробування, які мені принесла доля за мої 33 роки...

Коли я йшла в 1 клас, виявилося, що в мене поганий зір. Відтоді я не розлучаюся з окулярами. З цим, мабуть, пов'язані мої перші в житті комплекси. Мені не подобалось, як всі тикають на мене пальцями, насміхаються. Плюс до всього я добре вчилась і мене називали заУчка(((

Мамина кума якось навіть сказала, що вона призирає дітей в окулярах 🤔 Не знаю, чи то їх Бог так наказав, але через пару років у її сина сталося дуже різке зниження зору. І якщо я зараз бачу 8 рядочків з 10, то Діма і 2 не бачить...

З того я винесла урок, що не можна насміхатися з інших, треба бути самим собою.

В 5-6 класі в більшості моїх однокласниць вже почались критичні дні, почали рости груди... Я була як біла ворона серед них(( Важко було сприймати і те, що в дівчат вже почали з'являтись перші залицяльники, а в мене перший хлопець з'явився аж в 10 класі🙈 Ба більше, я навіть цілуватися "по-дорослому" до того не вміла😅

Коли після школи я вступила до Богомольця, то модно було спілкуватись російською мовою і не дай Боже ти будеш ходити в окулярах... Українська мова - значить ти селючка.. окуляри - зубрилка...

На щастя я не повелася на зміну себе заради публіки. Я потроху вчилась подобатися сама собі, носила окуляри, бо так, в першу чергу, ПОТРІБНО МЕНІ, а не комусь. Коли працювала в аптеці, то деякий час ламала себе і розмовляла російською, бо ж то було круто. Але вже через півтора роки я зрозуміла, що це моя мова і якщо комусь потрібно, то вони зрозуміють мене. Не потрібно підстроюватись під когось.

Я рада, що, врешті, свідомі українці почали переходити хоч і не на ідеальну, але на свою рідну українську мову. Я рада в першу чергу за себе, що я не перейшла на російську, як це було модно, не зламала себе заради думки інших, а стала такою, якою я є.

В мене зараз є сім'я, є житло, є мрії і цілі. Я люблю життя, люблю СЕБЕ і намагаюсь робити все так, як того хочеться МЕНІ, а не іншим.

Допоки ми будемо підкорятись іншим, робитимемо з себе тих, хто подобається їм, ми ніколи не навчимося бути собою і любити себе!

Живіть сьогодні, живіть так, як вам хочеться і ви завжди будете 10 із 10, незважаючи ні на що і ні на кого!

Городнича Ірина
9
Підписники
0