O’Ostah

#bestofthebestmakeupclub

#bestofthebestmakeupclub

…10+ зайвих кілограм, які я набрала після 5-річної ремісії. Мій психологічний стан і досі залежить від розміру на джинсах, а найбільший страх - почути, як було не раз, «оце так дупа». Або ж не влізти у сукню із нової колекції. Але, незважаючи на це, я пишаюсь своїм тілом, бо воно надзвичайно витривале, як показав останній рік💪

…неслухняне волосся, яке ненавидить дощ і стирчить навіть від зволожувача повітря. Та який же кайф знаходити крутий догляд і бачити, як воно стає оксамитовим і блищить так, що я сама собі заздрю☺️

…проблемну шкіру. Я нарешті змогла прийняти її і навіть позбулась звички «маскутатись» тільки вилізши з-під ковдри.

…зморшки. На обличчі відбились сум, досвід, щасливі моменти, задумливість… Якщо обирати між зморшками та живими емоціями - я виберу останнє.

…те, що мені часто не вистачає впевненості у собі. Якщо мене підтримувати - я зверну гори. А якщо не підтримувати - зверну собі голову, але досягну свого😂

те, що насправді дала б собі менше 10-ки, але,  чорт забирай, усі ми маємо слабкості та бісики.

Тому усім тим, хто (як і я) вагається, чи дійсно то десятка, бажаю видихнути. Сісти біля дзеркала, погладити своє волосся, подивитись собі в очі і сказати: «Мала, у тобі стільки всього, що оцінити це неможливо. Дякую, що ти є. Дякую, що ти йдеш далі. Ти все зможеш. Я тебе люблю».