Коденчук Карина

Невмирущий нюд? Чи личить він усім?

Невмирущий нюд? Чи личить він усім?

Нюд у перекладі з анг. nude означає "тілесний", "оголений". Це натуральні відтінки кавового, коричневого, холодного рожевого чи теплого бежевого, приглушений відтінок какао тощо. Мода на нюдові кольори поширена в сфері краси (мейкап, манікюр, педикюр, одяг тощо). Він вважається стриманим, але стильним. Нюд ніби каже "я тебе не чіпаю, от і ти мені дай спокій!"

Я підібрала декілька делікатних продуктів для губ у нюдових відтінках. Варто зауважити, що під час вибору засобів важливо орієнтуватися на власні особливості й смаки.

  1. Oлівчик від Glambee у відтінку 05 (брала влітку) – так, він із рожевинкою. Але, повторююсь, тут все індивідуально й залежить конкретно від підтону шкіри: у мене будь-які нюдові відтінки так чи інакне дають рожевий відтінок на обличчі. Він твердий, але з ним не розтікається жодний блиск чи плампер. Ціна бюджетна❗
  2. Олівці від Colour Intense найдешевші, які тільки можна знайти. 1 серденько – це відтінок Natural 03, 2-ге – Nude 06. Маслянисті, жирненькі. Класно підтушовуються, не застрягають і не розблять плям на губах. Нам як раз це підходить, бо ми, звичайно, тигриці в глибині душі, проте не плямисті леопардихи😂
  3. Олівець від Avenir не автоматичний, точити я не люблю, тому він не мій фаворит. Але бюджетний, розхід економічний, стильно виглядає на губах. Люблю ним заповнювати серединку губ, він приємної структури. Відтінок 727⭐
  4. Як на мене зарудий олівчик від Ізабель Дюпон у відтінку 08. Підійде дівчатам із теплим кольоротипом (весна/осінь). Він щільніший за усі попередні, чудово промальовує контур, без смужок і проплешин.
  5. Олівець з глибоким ягідним відтінком mauve, холодний і містичний: серія Pin up Ultra Matte 214 Chic від Luxvisage. Із ним я захищала диплом, на мій рот звертали увагу всі присутні на захисті😂
  6. І нарешті, справжній коричневий нюд, класика жанру, найтемніший, проте для блондинок він дуууже акцентний - олівець від Makeup Revolution London серія Super Fill Lipliner у відтінку Wonder. Це справжнє диво. Люблю робити з ним ефект омбре. На губах виглядає дуже соковито і стильно.
Невмирущий нюд? Чи личить він усім?
Невмирущий нюд? Чи личить він усім?
Невмирущий нюд? Чи личить він усім?
Невмирущий нюд? Чи личить він усім?
Невмирущий нюд? Чи личить він усім?
Невмирущий нюд? Чи личить він усім?
Невмирущий нюд? Чи личить він усім?
Невмирущий нюд? Чи личить він усім?
Невмирущий нюд? Чи личить він усім?
Невмирущий нюд? Чи личить він усім?