Пильчук Єсенія

#bestofthebestmakeupclub

#bestofthebestmakeupclub

Я 10 з 10, навіть не зважаючи на стереотипи та очікування, які суспільство намагається нам нав’язати.

Я 10 з 10, навіть не зважаючи на те, що іноді відчуваю себе невпевнено через своє тіло. Буває, що я комплексую через зайву вагу та розтяжки на тілі, через целюліт у 18 років та не ідеальну шкіру. Але завжди повертаюся до думки — кожен з нас - шедевр природи, і ми заслуговуємо на любов і повагу, незалежно від того, як ми виглядаємо.

Я 10 з 10, навіть не зважаючи на соціальний тиск і стереотипи, які привчили нас вважати, що ми повинні відповідати певним стандартам краси. Раніше я не могла вийти з дому без мейку та зачіски, аби викласти сторіс або пост, мені потрібно було годину вибирати ракурс і фільтр, а потім могла навіть нічого не викласти, бо завжди думала — а що ж подумають інші. І от коли в черговий раз я вибирала, яке фото викласти, щоб воно сподобалося іншим, я спіймала себе на думці — ЯКОГО БІСА! Це моя сторінка, і головне, щоб подобалось мені, а не якимось людям, які подивляться пару секунд та пролистають далі. Після цього я почала активно та щиро вести блог та забила на думку інших. Головне, щоб мені було комфортно та все подобалось. Ми не повинні жити за чужими стандартами - ми маємо свою власну унікальну красу та свої погляди на світ.

Ти - 10 з 10, незалежно від всього і навіть не зважаючи на щось. Ти унікальна і неймовірно красива саме така, як ти є❤️