Alina_Demchenko

Що не зробиш заради подруги: Зберігаю зовнішній вигляд волосся з кольоровою маскою від About

Що не зробиш заради подруги: Зберігаю зовнішній вигляд волосся з кольоровою маскою від About
Що не зробиш заради подруги: Зберігаю зовнішній вигляд волосся з кольоровою маскою від About
Що не зробиш заради подруги: Зберігаю зовнішній вигляд волосся з кольоровою маскою від About

Я людина, яка не може виносити на собі довге волосся, але моя подруга вмовила мене залишити волосся, що б вона змогла мене відзняти. Хоча в мене росте воно повільно, але контраст з моїм рідним - видно добре. Я інколи користуюсь тонуючим шампунем, який лише допомагає якось розгладити перехід, але цього не достатньо. Так ось я згадала, як у 16ть, в перший раз затонувала волосся за допомогою тоніки і вирішила що подібний варіант - ідеально при моїх умовах. Тоніку я не знайшла , але схожий продукт від About був.

Ціна - бюджетна.

Виробник нам обіцяє блиск, зафарбовування відросшого кореню, шовковистість та гладкість.

Текстура у засоба щось між гелеобразною та звичайним бальзамом для волосся. Запах трав'янистого шампуню, на щастя мені він здається не сильно виразним, якогось натяку на запах аміаку - нема. Щось хімозне присутнє, але це прям дууууже далеко якщо порівнювати зі звичайними фарбами.

Що не зробиш заради подруги: Зберігаю зовнішній вигляд волосся з кольоровою маскою від About
Що не зробиш заради подруги: Зберігаю зовнішній вигляд волосся з кольоровою маскою від About
Що не зробиш заради подруги: Зберігаю зовнішній вигляд волосся з кольоровою маскою від About

Наносила засіб я в рукавичках, які стянула зі своєї нової фарби, бо я на початку зйомки вже зрозуміла - буде тінтувати шкіру. Це для мене було очікуванно, так як засіб повинен нагадувати знамениту Тоніку. Наносила прямо з туби - не сильно зручно. Текстура все ж таки щільна і якщо чесно, погано розподіляється по волоссю.

Я пробула з цим засобом десь хвилин 15-17ть .

Що ми маємо?

Так, волосся він затонував, виглядає доволі гарно, якщо не враховувати те що в мене на проборі зелений якийсь слід)) Я коли скинула фотографію, подруга подумала що то я голову розбила))

Що до гладкості - то як від звичайної маски. Блиску не помітила, сухість є. Після висихання - не фарбує одяг чи ще щось. З обличчя і пальців, фарба змилась швидко, але краще одразу витерти. Сам флакон - забруднився і фарба затінтувала білі ділянки з тим самим зеленим півтоном.

Що ж, засіб має місця бути на поличці, але після використання цієї пляшки, скоріш за все не візьму. Точно не чорний )))