Olyaskipochka

Я 10 з 10, незважаючи на…

Я 10 з 10, незважаючи на…

Я 10 з 10, незважаючи ні на що! 🙏🏻

Зараз мені 22 роки і сказав би мені хтось у 17, що я дійсно буду так себе відчувати, я б не повірила і ось чому:

у школі, в гуртках, куди я ходила завджи була одна проблемна - ти НЕДОСТАТНЯ. В мене виникало питання "чому я не можу зробити все ідеально, як от (наприклад) Катя?" , "я не така гарна як Настя, чому в неї такі біле довге волосся, а я що?". Постійні питання до себе "ЧОМУ? ЧОМУ? ЧОМУ?".

Ділитися своїми найпотаємнішими секретами і проблемами я не була навчена, тож намагалась справитись і пережити це сама.

Я 10 з 10, незважаючи на…
Я 10 з 10, незважаючи на…

Звісно, мати для себе приклад людини, котра тебе мотивує і надихає - це нормально. Але впадати у відчай і гризти себе питаннями "чому ж я не така красива/розумна/ вільна/ впевнена?" не варто взагалі.

Ніхто не знає твій бекграунд, ніхто не знає яким важким шляхом тобі дались власні досягнення.

Я 10 з 10, незважаючи ні на що.

я 10 з 10, незважаючи на те, що я не підхожу під всі нав'язані суспільством стандартам краси: я не маю повністю гладеньке тіло, в мене є невеличкий животик, я не хочу щодня робити собі укладку і макіяж, щоб тільки так відчувати себе гарно і впевнено.

Я 10 з 10 в спортивках і з гулькою на голові. І я правда так вважаю.

Я 10 з 10, коли маю висипання чи невищиванні брови. Нічого не може мене прикласти, окірм мого морального стану і душевного спокою.

Я 10 з 10, незважаючи ні на що.

Я можу спокійно давати волю своїм емоціям, я можу бути в поганому настрої, я можу плакати, коли мені це потрібно.

Я людина. Це нормально.

Я 10 з 10, коли я відчуваю себе погано.

Я 10 з 10, коли я хочу цілий день сидіти вдома і дати собі час відпочити.

Я 10 з 10, бо я обираю себе і можу вільно відмовити людям, коли це потрібно мені.

Я 10 з 10, хоч і маю шкідливі звички, бо це мій вибір.

Коли я буду матусею, обов'язково буду вчити свою дитину любові до себе і пояснювати, що в тебе є свої кордони, про те, що є брехливі стереотипи, на котрі не треба вважати.

Ніхто не має розказувати мені як жити. Я в себе одна. Я себе люблю і ціню. Я не засуджую себе. Я даю собі час відпочити . Я даю волю емоціям і не соромлюсь себе.

МИ 10 з 10 НЕЗВАЖАЮЧИ НІ НА ЩО. ❤️