Столярчук Юля

#bestofthebestmakeupclub

#bestofthebestmakeupclub

Я 10 з 10 ...... втративши дитину на перших тижнях вагітності змогла зібрати себе до купи ,подолати ту біль яка в середині,яка просто не давала жити. Пропрацювавши біль з середини,знайти причину чому ,і нарешті відпустити ,і за пів року знову завагітніти. попри всі страхи з минулого старатись насолоджуватись цим в одночас прекраснти та складним періодом . І довіряти все ціло своє життя вищим силам 🫶🏻

Я 10 з 10.... Бо прийняла в собі все 🌸 всі свої шрами на обличчі ,бо вони такі особливі ) вони нагадують про дуже цікавий період з мого минулого .

прийняття кожної розтяжки на свому тілі,а їх в мене прям дуже багато ,бо шкіра взагалі не еластична, а від втрати чи +ваги ,привіт нова розтяжка 🤗 колись дуже копмплексувала ,а зараз прям кожню люблю 😍🥰

Я 10 з 10 ..... Мене мало цікавить думка людей, я спокійно без сумніву просинаюсь не в 6-7 аби помити волосся і вкласти його красиво і зробити макіяж , а встаю за 15 хв до виходу вмиваюсь чищу зубки ,наношу СПФ і вдягаюсь , і щаслива бо так комфортно мені ❤🫶🏻

я 10 з 10.....бо навчилась тонко відчувати людей і викреслила з свого життя 80% людей .

Маю тільки 1 подругу з якою встановленні сітки границі в спілкуванні.

найкращі друзі це чоловік і мама 🫶🏻

Пам'ятайте ,що ми не 10 з 10 .....

А 10000 з 10000❤️