Христина 🌺

Найкраще, що сталося з моїм волоссям…

Найкраще, що сталося з моїм волоссям…

Літом мені в подарунок прийшов пробник рідких кристалів. Вони мені дуже сподобались. Тож вирішила замовити ще.

Ця олійка була якраз по акції, я її купувала за 405 грн.

Варто почати з того, що тут дуже класна баночка. Сміливо можна переплутати з парфумами. Вона скляна, кришечка в неї достойна.

Має гарний фруктово- квітковий запах ( на відміну від кристалів- вони пахнуть чоловічою пінкою для гоління) .

Олійка дуже економна- потрібно два легеньких натискання на мою довжину.

В складі УФ- фільтри, антиоксиданти, які запобігають вигоранню волосся. Комплекс Fix shine робить його гладким і блискучим. Теж є насіння льону, працює термозахист.

Найкраще, що сталося з моїм волоссям…
Найкраще, що сталося з моїм волоссям…

В мене волосся жирне на коренях, сухе на кінчиках, дуже пористе і сильно пушиться. Здається, увібрало в себе все, що не хотілося б 😂.

Після миття голови, десь через 5 хв наношу 2 краплі олійки по довжині. Розчісую своєю суперкласною щіткою😆. Ще через 5 хв йду сушити...або феном, або щіткою-феном. Якщо просто феном, то після цього в мене інколи в мене виникає бажання скористуватися вирівнювачем.

Волосся стає настільки класне, гладеньке, блискуче і необтяжене, що хочеться його завжди рухати руками😅.

Нижче фото, на якому так виглядає моє волосся на наступний день, після сну. Я його спеціально перед цим не розчісувала, щоб було видно, яке воно гладеньке.

Олійка волосся абсолютно не жирнить, ніяк.

Я щаслива, що змогла її придбати по такій вигідній ціні. Але тепер, спробувавши, точно знаю, що готова її купити знов, навіть не по акції, а за повну вартість.