🪽Kate Rina🪽

Мої термозахисти❤️

Мої термозахисти❤️

Як почала використовувати термозахист , стан волосся покращився! Тестую засоби в пошуках ідеального !

Мої засоби :

Sergilac The Thermic засіб на 3 із 5 . Пересушує волосся . Не залишає липкості , не зклеює . Дозатор зламався після декілька використань

Реконструирующий спрей для волос RR Line Keratin Star с термозащитой взагалі не сподобався, волосся трохи зклеює і залишає липкість

Alfaparf Style Stories Thermal Protector не поганий спрей, але більше не куплю

Rated Green Real Shea Cold Pressed Shea Butter Protein Recharging Leave-in Treatment - Це моя любов ❤️Чудовий засіб ! Волосся гладеньке , блищить ! Не зклеює і не сушить ! Раджу спробувати !Sergilac The Thermic засіб на 3 із 5 . Пересушує волосся . Не залишає липкості , не зклеює . Дозатор зламався після декілька використань

Реконструирующий спрей для волос RR Line Keratin Star с термозащитой взагалі не сподобався, волосся трохи зклеює і залишає липкість

Alfaparf Style Stories Thermal Protector не поганий спрей, але більше не куплю

Rated Green Real Shea Cold Pressed Shea Butter Protein Recharging Leave-in Treatment - Це моя любов ❤️Чудовий засіб ! Волосся гладеньке , блищить ! Не зклеює і не сушить ! Раджу спробувати !

Мої термозахисти❤️
Мої термозахисти❤️

Просто не уявляю своє життя без фену і стайлеру ! Фен для волосся GaMa IQ Perfect Dryer чудовий профессійний малюк ! Легкий , зручно брати в дорогу ! Волосся сушит за лічені хвилини !