Skomska Olya

Мультибокс від make up  🩷 #testingmakeupclub

Мультибокс від make up  🩷 #testingmakeupclub

Дякую MakeUp Club за можливість тестувати нові продукти🧡

Розпочнемо з парфумів)

Скажу відразу - я не експерт, тестую парфуми та описую перший раз🤪

Це нішеві аромати представлені в 4ох видах. Пробники розміром по 2мл.

Аромати складні, ведуть себе неочікуванно🫣

Перше враження, коли відкрила всі пробнічки, та почала нюхати: - що на стільки все погано? різкі, неприємні запахи. Я була в шоці, бо не розуміла, як їх тестувати , адже на собі не зможу винести їх і пару хвилин, але про деякі з них я помилялась) Для них просто потрібно більше часу, щоб відкритись.

  • Rose Agathe - аромат унісекс, я відчуваю металеві ноти та запах ладану, в мене з ним не приємні асоціації, тому дані парфуми точно не для мене.
  • Absinthe Gaïac - аромат унісекс, відчуваю запах шкіри та нотки полину, він асоціюється в мене з букетиками, що св'ятять на Маковея)
  • Datura Amaretti - спочатку здається важким, ядерним, задушливим. Відчувається вишня та мигдаль , потім солодкуватість стає більш м'якою. З часом пахне дорогим доглядовим засобом, в ньому однозначно щось є. Для мене він асоціюється з романтичним побаченням, винним кольором помади та вишневим лікером в келиху.
  • Patchouli Figue - аромат унісекс, запах дуже солодкої, перестиглої груші , нотки молока та какао. Аромат настільки інтенсивний , що прийшлось змити, адже просто не могла з ними висидіти на роботі, колега та я були не в захваті від запаху, який наповнив простір)

Аромати незвичні, стійкі, потрібно більше часу для розкриття, чим зазвичай.

Мій фаворит, яким буду користуватись - Datura Amaretti.♥️

Мультибокс від make up  🩷 #testingmakeupclub

Це мій перший продукт від Weleda , тому було дуже цікаво протестувати 😌

  • текстура досить рідка, при відкриття просто витікає(для мене це було не звично);
  • приємний запах цитрусових;
  • добре піниться та очищає, немає відчуття стягнутості;
  • 100% натуральні компоненти, що дуже радує;
  • подобається користуватись зранку, адже запах ефірних цитрусових масел дійсно бадьорить;
  • сертифікований NATRUE як натуральний біорозкладний засіб.

Взагалом дуже задоволена, буду й надалі користуватись .

O’BAYS Delicate Concealer

При розмові з менеджером мені запропонували два відтінки 02 та 03, я обрала саме 02 . Він чудово підлаштовується під мою шкіру.

  • надає делікатний ефект, та максимально натуральне покриття;
  • приємна рідка, та легка текстура;
  • рівномірно наноситься та легко розтушовується;
  • перекриття середнє;
  • трішки скатується в зморшки, але в мене так з всіма консилерами.

Для мене нормальний , але для свого консилеру від Bogenia - не зраджую🙏🏻

Підводка від O’BAYS: Perfect Eyeliner

Я не очікувала, що вона на стільки сподобається, але для мене особисто є і мінус , про це поговоримо далі.

  • рідка текстура, яка легко наноситься;
  • насичений , щільний, вугільно-чорний колір;
  • стійка, тримається цілий день, не розтікається, не перебивається, не тріскається;
  • фініш сатиновий, ближче до матового;
  • легко змивається очищувальним засобом.

Для мене мінус - це тверда кісточка🤬. Я користуюсь підводками близько 15-ти років і завжди використовувала саме мякі кісточки , тому нанести її та вивести стрілочку мені було доволі складно, я псіханула, взяла мяку кісточку від своєї підводки і вийшло все чудово) але це особисто моє невдоволення, можливо порібно більше попрактикуватись і все буде окей)

Взагалом підводка - супер)

Перший колаж - фото зверху це ранкова стрілочка, фото знизу - ввечері після робочого дня. Як на мене вона не змінилась, чудово протрималась цілий день , дуже стійка . Я задоволена.

Другий колаж - перше фото без консиллера , на другому фото видно легке перекриття, яке маскує недоліки та синці. Також добре тримається проотягом дня.

Задоволена тестуванням даного боксику, було цікаво , адже продукти дуже різнопланові, залишаюсь з прозитивними враженнями.