Lily♥️

BOX LOREAL:REVITALIFT Клінікал Вітамін С

BOX LOREAL:REVITALIFT  Клінікал Вітамін С
BOX LOREAL:REVITALIFT  Клінікал Вітамін С
BOX LOREAL:REVITALIFT  Клінікал Вітамін С
BOX LOREAL:REVITALIFT  Клінікал Вітамін С

Усім привіт, girl! Сьогодні хочеться розпочати ранок з приємних бʼюті новинок, які , зізнаюсь чесно, було дуже приємно отримати від Make Up Club на тестування!Що ще раз доводить той факт, що тут ми зібрались не даремно, і кожні старання мають свою винагороду! Такщо thanks!

Отож вже багато дівчат "заспамили" стрічку цими засобами, але я також дуже хочу поділи своїми враженнями: 7 днів для тестування, який я виділила для цієї лінійки косметики від Loreal.

Якщо ти зі мною давно і читала мої дописи, то вже знаєш, що я прихильник аптечної косметики: довіряю і шкіра гарно реагує. Ти точно там знайдеш для себе багато цікавого, обіціяю.

Отож щодо боксу: пакування звичайно дуже привабливе, в середині 4 продукти:

  • Тканинна маска для надання сяяння шкірі обличчя L'Oreal Paris Revitalift Vitamin C
  • Пінка для очищення шкіри обличчя L'Oreal Paris Revitalift Vitamin C Cleanser
  • Cироватка для надання сяяння шкірі обличчя L'Oreal Paris Revitalift Clinical Vitamin C
  • Флюїд для захисту обличчя від ознак фотостаріння з дуже високим ступенем захисту SPF 50+L'Oreal Paris Revitalift Clinical SPF50+ Anti-UV Fluid
BOX LOREAL:REVITALIFT  Клінікал Вітамін С

Почнемо з того , що дійсно засіб має гарне пакування і зручний дозатор. Носик видає достаньо продукту, щоб очистити шкіру, не забагато, що вже радує! І так це саме пінка, не гель, хоча вигляд має гелевий, але при вспінюванні перетворюється на густу пінку-емульсію. Аромат приємний, як сицилійський апельсин, але досить насичений!

У складі є вітамін С та саліцилова кислота, тому шкіра дійсно після використання більш гладка. Очищення дуже потужне, стягнення не відчула. І моя чутлива щкіра відреагувала добре, чому я теж була приємно здивована.


Ефекти: Очищення, Освітлення, Звуження пор

Звуження пор я не помітила, але глибоке очищення + більш рівний тон обличчя присутній.

Таку пінку для власниць чутливої/ комбінованої шкіри , я би не рекомендувала використовувати щодня, а макс 2-3 в тиждень, щоб не було пересушуввання шкіри. ( Хоча знову ж таки все дуже індивідуально, але тут я ділюся своїм враженням щодо цього продукуту).

СКЛАД: AQUA / WATER • SODIUM LAURETH SULFATE • COCO-BETAINE • SODIUM CHLORIDE • GLYCERIN • PPG-5-CETETH-20 • SODIUM HYDROXIDE • ASCORBYL GLUCOSIDE • CITRIC ACID • PANTHENOL • POLYQUATERNIUM-7 • TOCOPHERYL ACETATE • SODIUM BENZOATE • SALICYLIC ACID • CI 15510 / ORANGE 4 • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. Z70027052/1)

Ще раз повторюсь, як власниця чутливо шкіри, я спочатку вагалася чи "ризикувати "🧡 бо серія vitamin C Garnier не сподобалось. Але я знову була приємно вражена.

Концентрація вітаміну С тут аж 12% чистого вітаміну у формі аскорбінової кислоти.

L-аскорбінова кислота, природний антиоксидант, що синтезується у більшості рослин та тварин, надзвичайно популярний у препаратах для місцевого застосування. Насамперед він найбільш цікавий якраз у засобах боротьби з фотостарінням та освітлювальних продуктах. Вітамін С у косметичних засобах захищає шкіру від впливу УФ-випромінювання, посилює синтез колагену у шкірі, прискорює загоєння ран, уповільнює старіння. непогано справляється з гіперпігментацією. Часто використовується у складі регенеруючих шкіру засобах та кремах проти судинних порушень шкіри.

Також у складі є саліцилова кислота та вітамін Е для максимальної ефективності.

Ця сироватка коригує та захищає від ознак раннього старіння, забезпеччуючи здоровий, сяючий колір обличчя. Мій результат: щодо текстури сироватки , то тут вона все такий досить гелева, хоча знову ж таки є приємною і досить швидко вбирається шкірою, без дискомфорту. Проте я помітила такий факт: що на моїй шкірі якщо нанести зверху інший крем не флюїд Loreal, то інший крем (у мому випадку SVR Sensifine) скочується.

Легка формула, що швидко вбирається, також мінімізує появу пор, роблячи шкіру більш гладкою.

Мій результат: я наносила сироватку на вечір, зранку помітила дійсно більш рівний тон, щодо звуження пор, не помітила такого. Але найважливіше, що було помічено: це хороша реакція моєї шкіри на це продукт, без висипань і подразнення, тому це вже гуд.

СКЛАД: AQUA / WATER • ASCORBIC ACID • DIMETHICONE • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • POTASSIUM HYDROXIDE • POLYSILICONE-11 • PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE • ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER • ADENOSINE • SODIUM HYALURONATE • TOCOPHEROL • SILICA • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • BUTYLENE GLYCOL • CAPRYLYL GLYCOL • C13-14 ISOPARAFFIN • HYDROXYETHYLCELLULOSE • LAURETH-7 • PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE • POLOXAMER 338 • POLYACRYLAMIDE • SORBITAN LAURATE • XANTHAN GUM • BIS-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 DIMETHICONE • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • SALICYLIC ACID • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. Z70013603/1)

Ця тканина маска, добре підійде, якщо ти хочеш швидко привести шкіру в тонус і вирівняти тон обличчя, і також я би рекомендувала розпочати саме з цієї маски знайомсто з серією Revitalift Клінікал Вітамін С, аби "зрозуміти " що це за лінійка, та чи підійде семе для тебе.

Для мене це був найцікавіший продукт. Оскільки ще досить сонячно, і варто добре захищати шкіру! Мені було цікаво, як він буде вести себе на шкірі: отож ділюсь.

Цей засіб приємно вразив , текстура флюїду дуже рідка, але уважно читай , що перед використанням потрібно добре струснути флакон. Носик комфортний, і щільно закручується, тому витікання продукту не буде. На шкірі приємний, дійсно легка текстура, дає легке сяяння, мені сподобалося.

Флюїд збагачений похідними вітаміну С, гіалуроновою кислотою та гліцерином. Після нанесення зберігає шкіру ідеально зволоженою та сяючою, захищає не тільки від сонячних променів, але й від несприятливих зовнішніх факторів. Він також освітлює шкіру та помітно покращує її текстуру. Оскільки флюїд можна наносити і на область навколо очей, він забезпечує повний захист вашого обличчя.

СКЛАД: AQUA / WATER • ALCOHOL DENAT. • DIISOPROPYL SEBACATE • SILICA • ISOPROPYL MYRISTATE • ETHYLHEXYL SALICYLATE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • GLYCERIN • PROPANEDIOL • C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER • DROMETRIZOLE TRISILOXANE • PERLITE • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • TOCOPHEROL • ASCORBYL GLUCOSIDE • HYDROXYACETOPHENONE • HYDROXYETHYLCELLULOSE • SODIUM HYALURONATE • TRIETHANOLAMINE • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • CAPRYLYL GLYCOL • TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. Z70013153/1).