Alina Addams 💃🏻

Колекція LAMEL Make Up HOPE 💙💛

Колекція LAMEL Make Up HOPE 💙💛
Колекція LAMEL Make Up HOPE 💙💛
Колекція LAMEL Make Up HOPE 💙💛
Колекція LAMEL Make Up HOPE 💙💛

Коли побачила неймовірну плетену скриньку з льняним мішечком, натхненною листівкою та колекцією HOPE, відразу подумала яка ж краса, хочуууу...

І не можу намилуватися, наче маленький витвір мистецтва, дуже естетично. Чудовий подарунок наповнений любов'ю до рідної землі.

Зараз покажу свою ієрархію любові до продуктів колекції HOPE 💙💛 Описую за найважливішими для мене критеріями "міцність місткостей" (дуже часто поспішаю, часто все летить з рук, тому моя декоративна косметика має бути протиударною) та "ефективність" (чи справляється продукт з поставленими задачами, чи потребує додаткових зусиль).

Найбільше мені сподобались:

Колекція LAMEL Make Up HOPE 💙💛

Міцність місткостей:
Палетка виконана з міцного пластику та добре захищена.


Ефективність:
✅Цікаве поєднання кольорів в палітрі (дуже яскраві, матові, блискучі).
✅Насичені кольори.
✅Гарний ступінь покриття, на фото я просто аплікаторами нанесла тіні на шкіру і кольори навіть так чудово видно.

Міцність місткостей:
Місткість з тушшю для вій на вигляд є більш крихкою ніж, наприклад у Maybelline, але туш для вій навіть мені важко пошкодити, тому це не проблема.

Ефективність:
✅Неймовірно хороша туш для вій, створює й обіцяний об'єм і довжину.
✅Про довжину скажу окремо, бо ефект подовження колосальний, я навіть не очікувала такого результату.
🤔На віях дуже яскрава і помітна, не "макіяж без макіяжу", але якщо задача збільшити присутність вій, то цей продукт чудово з нею справляється.
✅ Не осипається, не розмазується, гідно тримається весь день.

📌 На фото порівняльна таблиця моїх вій, щоб було зрозуміліше, чому я так нею задоволена.

В пляшечці тон 401 рожевий, а 402 фіолетовий, на губах він повністю прозорий тому, як на мене, різниці немає, кому який колір пляшечки більше сподобається.

Міцність місткостей:
Мініатюрний блиск, але в досить міцній пляшечці. Я б сказала гарний варіант для сумочки або косметички для подорожей.

Ефективність:
✅Наноситься легко, аплікатор великий і зручний.
✅Створює дуже гарний ефект скляних губ.
✅Тримається увесь день, на при кінці трохи створює липкий ефект, але не критично.
✅І найголовніше дуже гарно зволожує губи й заодно гарно захищає від впливу навколишнього середовища.
🍑Має апетитний фруктовий аромат.

Міцність місткостей:
Не дизайном одним, як кажуть, а міцністю дуже порадувала місткість з хайлайтером.

Ефективність:
✅Дуже вдалий тон хайлайтера, фантастично виблискує.
✅Має гарну текстуру та легко наноситься, створює невагоме покриття.

Міцність місткостей:
В порівнянні з іншими місткостями для рум'ян ці набагато міцніші, акцентую на цьому увагу, бо тіні для брів та рум'яна падають в мене найчастіше 😂

Ефективність:
✅Рум'яна мають гарну текстуру, легко розтушовуються та натурально виглядають на шкірі.
❓А з кольором не все так однозначно, я думала, що 402 буде занадто червоним, але це скоріше свіжий стиглий персик, а от 401 який я вважала більш відповідними для моєї світлої шкіри, надто "штучно рожевий".

😂Це був мій перший досвід використання таких підводок, тому треба було приловчитися. Зізнаюсь, спочатку я подумала, що це ще одна палетка тіней (зараз дуже насичений графік і просто забула, що це і для чого), але благо подруга візажист, підказала як користуватися "кольоровими підводками".
✅Якщо рівномірно змішати з водою і нанести тонким шаром то має гарний вигляд й відчуття цілком комфортні.

Міцність місткостей:
Маленькі, компактні пляшечки, щільно закручуються цим самим суттєво знижують ризик протікання.

✅Текстура цікава, мені чимось схожа на гуашеву фарбу.
✅Має "носик" завдяки якому зручно видавлювати потрібну кількість продукту.
✅ Дуже насичені та стійкі кольори 💙💛

Додатково напишу коли зроблю повноцінний макіяж зі всіма засобами 🤗