Natalia

Краще що сталося з моїми зубами за останні два місяці🪥

Краще що сталося з моїми зубами за останні два місяці🪥
Краще що сталося з моїми зубами за останні два місяці🪥
Краще що сталося з моїми зубами за останні два місяці🪥
Краще що сталося з моїми зубами за останні два місяці🪥

Нарешті я знайшла ідеальну зубну пасту:

1.Marvis Toothpaste Flavor Collection Gift Set (toothpast/7x25ml) - в мене набір із семи позицій.

Дуже зручно брати в дорогу, але в мене для домашнього використання щоб спробувати кожну та обрати ту яка підійде найкраще, це в мене уже другий набір, одного тюбика для одної людини вистачає на тиждень ( якщо чистити зуби 2-3 рази на день) мені підійшли усі і класно те що кожен тиждегь відкриваю нову упаковку з новими властивостями, чесно такої чистоти я з жодною пастою не відчувала, пропала чутливість, здорові зуби і ясна забезпечує мені зубна паста Marvis

Після кожного чищення зубів обов'язково використовую:

2.Ополіскувач-концентрат для порожнини рота "М'ята"

Marvis Concentrated Spearmint Mouthwash

Найкращих із усіх які я пробувала, його потрібно розводити водою 1:4, дуже економний та ефективний, після нього відчуття як після гігієни в стоматолога, зуби просто скриплять від чистоти, ніякого нальоту ні на зубах, ні на язикові.

Одним словом моя оцінка зубним пастам та ополіск. концентрату 5/5

3. Зубна щітка яку я міняю кожні три місяці - в мене - Curaprox Зубна щітка CS 1560 "Soft", D 0,15 мм, фіолетова щетина

Дуже нею задоволена, ясна не подразнює, гарно виконує свою функцію, має захисний ковпачок. 5/5

Цього результату я добилася тільки комплексним підходом.

Дякую усім за увагу ♥️