Milans

Порожні баночки ❤️

Порожні баночки ❤️

Перший засіб це Kerastase термоактивний флюїд-спрей для захисту фарбованого чутливого та пошкодженого волосся, придбала я його готуючись то спекотного літа яке так швидко закінчилось 🥺, як і спрей 😂

Він крутий але мені не подобався аромат, та незважаючи на це я поставила собі за мету випшикати його, і зробила це достатньо швидко, в серпні він вже був пустий 🙌

І майже пустий був MoroccanOil, його я використовувала коли було вітряно, щоб пасма меньше плутались.

Тож MoroccanOil ще повторю 🫶 а ось з Kerastase Chroma Absolu Sérum Chroma Thermique скоріш за все ні.

Далі kerastase fusio apaisant очищуючий пілінг для волосся, звісно ще повторю 👌

Він дуже ніжно рятував шкіру голови він забруднення. Якось літом подібними засобами я користуюсь частіше, і вони просто закінчуються неймовірно швидко.

Кремчик для відновлення захисних функцій для усіх типів шкіри обличчя Biotherm Cera Repair Barrier Cream, його я вже повторила 😂 і навіть відстежую акції для придбання про запас. Він рятував мою шкіру обличчя в таку спеку, тому нехай продовжує далі 🥰 але коли трохи прохолодно під нього я ще використовую сироватку Biotherm, вона не порожня, але фото я додам нижче.

Порожні баночки ❤️
Порожні баночки ❤️