Вікторія

#parfummakeupclub

#parfummakeupclub

Не уявляю своє життя без парфюмів. Вони завжди піднімають мені настрій, додають той самий останній штрих до мого образу.

Для мене парфум - це відображення мого настрою.

Тип аромату: пряні, східні
Початкова нота: Акорд кави
Нота серця: Жасмин, Рожевий перець, Флердоранж
Кінцева нота: Ваніль, Кедр, Пачулі

Для мене це запах нічних прогулянок, тусовок в клубі чи в барі з подругами. Небанальний солодний, сексуальний, вечірній аромат. Дуже стійкий, важкуватий, якщо з ним переборщити. Користуюся ним в холодну пору року, він мене зігріває і підбадьорює у холодні та сірі будні

Тип аромату: цитрусові
Початкова нота: Ананас, Бергамот, Зелені ноти, Кардамон, Лимон, Мандарин, Папая
Нота серця: Біла фрезія, Жасмин, Конвалія, Корінь іриса, Мускатний горіх, Троянда, Фіалка
Кінцева нота: Амбра, Зелений чай, Зелені ноти, Кедр, Лишайник, Мускус, Сандалове дерево

Для мене це парфюм на кожен день. Він легкий, цитрусовий, трохи солодкуватий але свіжий, нікого не задушить у тісному офісі чи транспорті, але залишить приємний післясмак.

В мене він асоціюється з активною дівчиною, завжди в русі, яка зранку на йогу,потім на роботу, ввечері на прогулянку з друзями. Для мене цей запах - про активний спосіб життя у місті

Класифікація: нішева
Тип аромату: квіткові, фруктові
Початкова нота: Жасмин, Османтус, Шипшина корична
Нота серця: Індійська тубероза, Нарцис
Кінцева нота: Амбра, Кедр

Парфюм, який просто зводить мене з розуму. Дорогий, просто жах. Тому в мене відливашка. Але, я його просто обожнюю

Це аромат тої самої хорошої дівчинки, у якої під простою сукнею по фігурі офігенна червонна білизна. Аромат спочатку відчувається просто солодким, але не банальна роза чи бузина, а щось таке цікаве, не приторно солодке, не східні прянощі як у Опіума. Це щось таке заворожуюче солодке, як шоколадний десерд з віскі для дорослих.

Цей аромат - це відмінниця в університеті, староста, чи президент школи, яку вчора ти бачила в клубі в оточені цілої компанії красенів, які шалено пожирали її очіма.

Цей аромат - це аромат побачення на сході сонця, яке було дуже давно, але і досі іноді з насолодою іноді згадуєш і посміхаєшься