Viktoria_Ilnytska

#parfummakeupclub

#parfummakeupclub

Парфуми для мене, - такий самий інструмент як одяг та акцесуари, що відображає стиль людини, її смак...

Це величезне мистецтво створювати різні, стійкі аромати, які зможуть підкреслити нашу особистість✨

Свій аромат я обираю по принципу: пшикнути на паперову стрічку, записати на ній назву, походити пів годинки/годинку по магазинам, ще раз понюхати і лише тоді придбати саме той🖤

Це все тільки через те, що з часом, аромат розкривається і лише тоді відчувається повністю✨ Можливо у вас є свої способи щодо вибору вашого ідеального парфуму? Буду рада почитати😊

Від флакону до повного розкриття аромату - однозначне так🖤

Вже третій рік пішов, від моменту придбання, і тільки тепер закінчуються. Мені вистачає 2 пшика на увесь день✨

Найкраще як на мене, ними користуватись в холодний час.

По типу, вони мають квітковий аромат зі східними нотками💫

Початкова нота: Бергамот, Кава, Лимон, Мигдаль
Нота серця: Болгарська троянда, Жасмин самбак, Квітка апельсина, Корінь іриса, Тубероза
Кінцева нота: Амбра, Боби тонка, Ваніль, Какао, Кашемірове дерево, Кедр, Кориця, Мускус, Пачулі, Праліне, Сандал

Сподобався аромат, запах якого відчула на подрузі, і вподобала його одразу✨

Моє відкриття цього літа, я постійно чую компліменти від подруг та близьких людей, наносячи саме цей парфум🖤

Хтось каже, що якщо людина не чує на собі аромат, то він точно підходить для неї. Можливо це так, але я на собі усі парфуми відчуваю протягом дня і впевнено можу сказати що вони на 100% підходять мені🖤

Це солодкий аромат, але неприторний, якраз в міру✨

Початкова нота: Лаванда, Мандарин, Чорна Смородина і Петитгрейн;

Нота серця: Апельсиновий цвіт, Жасмин самбак, Лаванда
Кінцева нота: Амбра, Білий мускус, Ваніль, Кедр

Цей аромат можна сміло носити для особливих подій🖤

Він є найновішим у моїй колекції парфумів, та займає не менш особливе місце ніж інші флакончики💫

Вміщує у своєму складі східні нотки✨

Початкова нота: Журавлина, Рожевий перець, Тамаринд
Нота серця: Какао, Троянда, Фіалка
Кінцева нота: Ваніль, Масоя, Пачулі

Для поціновувачів елітного стійкого запаху ця трійця вдало вписується сюди💫

Читачам дякую за увагу🫶🏻