Христина 🌺

Розсипна пудра Bell

Розсипна пудра Bell

В мене закінчується моя улюблена Clinique, тож я була в пошуках бюджетної пудри ( поки не підзбираю гроші на цю😅). Дуже хотіла спробувати пресовану пудру Bell, читала багато гарних відгуків на неї. Але в наявності вона була тільки в ЄС. Мені ж треба було вже).

І вирішила взяти цю. Особливої надії не поклалала, бо мені не дуже підходять пудри такого формату. Але бюджетна ціна мене підкупила.

Пудра велика ( мені на фото здавалась меншою), зручна баночка, дуже зручна кришечка, яка легко закривається. Звичайно, пластмаса не найвищої якості, але за таку ціну - ок). Я переважно користуюся пензликами для пудри, але коли не маю часу, то наношу спонжиком. Тут, до речі, він досить достойний ( бачила і гірші за дорожчу ціну).

Пудра не біла, вона має легенький бежевий підтон. Але це не впливає на колір шкіри.

Гарно матує (це найкращий в мене результат від такого виду пудри), шкіра не блистить, гарно вирівняна, нема ефекту маски, не розмащується на шкірі.

Також класний склад: олія аргани, жожоба, рисовий крохмаль. 98,8 % інгредієнтів натурального походження.

Розсипна пудра Bell
Розсипна пудра Bell

Дирочки на пудрі великі, і цим набагато зручніше набирати пудру- не потрібно тріпати банку.

А, і ще: пудра має запах, але не навʼязливий.