Kate Beauty💕

Український бренд доглядової косметики Sаne💙💛

Український бренд доглядової косметики Sаne💙💛

Місяць тому мені написала представник бренду Sane з пропозицією протестувати деякі засоби від їхнього бренду, й, звичайно, я погодилась, адже вже мала деякі продукти, й вони мені дуже подобались.
Тому щиро дякую бренду Sane за можливість тестування даних засобів!
На тестування мені відправили очищувальний гель для обличчя, очищувальну і відбілювальну маску з оксидом цинку і вітамінами РР, В1, Е, А, В7 та різні пробнички(про них я напишу в іншому дописі).
Отже, засобами, які мені відправили, я користувалась протягом місяця й зараз поділюсь своїм враженням, виокремивши плюси та мінуси(звісно, якщо вони є).

Плюси та мінуси очищувального гелю для обличчя:
Плюси:

  • Гель має приємний, ненав'язливий аромат.
  • Має хорошу консистенцію.
  • Гель добре очищає шкіру, не пересушуючи її.
  • Ніяких подразнень гель не викликав.

Щодо Мінусів, то, особисто для мене, їх немає.

Висновок: Моїй чутливій, схильній до сухості шкірі, цей гель ідеально підійшов.

Плюси та мінуси очищувальної і відбілювальної маски для обличчя
Плюси:

  • маска класно відбілює обличчя;
  • поступово зникають сліди від прищиків;
  • візуально зменшуються пори та очищуються;
  • шкіра після використання цієї маски стає приємною на дотик та дуже ніжною;
  • обличчя стає очищеним;
  • маска у мене не викликала ніяких подразнень.

Мінус:

  • дивний запах(він і непоганий, але й не надто приємний).

Висновок: Мені маска дуже подобається, бо за доволі бюджетну ціну дія продукту просто неймовірна.

Висновок: Користувалась я відбілювальною маскою 2 рази на тиждень, а очищувальним гелем кожного дня протягом місяця. Помітила, що за цей час стан моєї шкіри значно покращився: зникли сильні запалення та деякі почервоніння, шкіра стала ніжнішою та трішки вирівнявся тон обличчя. Як на мене, то це дійсно класний результат, тому й надалі я із задоволенням буду користуватись даними доглядовими штучками.

P.S. Днями мене обсипало камедонами через нову пудру, тому фото обличчя я, на жаль, не можу зараз показати🥺.