Олена В

Трендові бровки з got2b glued

Трендові бровки з got2b glued
Трендові бровки з got2b glued

Вже про нього тут писали і не один раз. Ще й я вирішила написати про цей реально крутий гель.

Використовую поки що лише для брівок.

У мене дуже м'які волоски,які весь час "падають" вниз. Дуже легкі та неслухняні. Якось так лежать,наче у мене залисини.

Я фарбую бровки в салоні. А зараз вирішила проскочити ламінування,а вкладати лише цим гелем.

Виходить досить непогано.

Сказати що він економічний в випадку використання на бровки- це нічого не сказати. Вистачить на все життя)).Скоріше строки закінчаться,ніж він.У мене строки до 05.2026 року.

Запах досить приємний,як стайлинговий продукт. Сам гель білого кольору,щільний.

Склад.

Aqua (Water, Eau), Alcohol denat., VP/VA Copolymer, PVP, Vinyl Caprolactam/VP/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, Propylene Glycol, Triacontanyl PVP, VP/DMAPA Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Steareth-21, Sodium Benzoate, Corn Starch Modified, Parfum (Fragrance), PEG-8 Bees wax, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Dicetyl Phosphate, Ceteth-10 Phosphate, Ethylhexylglycerin, Laurtrimonium Chloride, Benzalkonium Chloride, Benzyl Alcohol, Limonene

Тримає волоски залізобетонно,поки не змиєш . Але дивно,що змивається просто водою у мене,навіть без молочка. Хоча написано ,що водостійкий.

Можно вкласти наче "бровки до небес" ,чи як вам подобається.

Ну звичайно на бровах він відчувається легкою плівкою,але так у мене і з іншими стайлинговими продуктами. Мені подобається вкладати на мокрі бровки.

Трендові бровки з got2b glued
Трендові бровки з got2b glued
Трендові бровки з got2b glued