al.lina20

Водостійка туш💦

Водостійка туш💦

Моя туш почала засохати, тому я вирішила обрати нову, туші від Мейбелін мої улюблені, цього разу вирішила взяти водостійку)

Достатньо цікава, але я нею поки не навчилась користуватись, вії виходять склеєні та виглядають неохайно, тому використовую кісточку з старої туші, ось такі танці з бубном(

мені подобається, але треба враховувати, що це кісточка з іншої туші

Те, через що ми тут зібрались, але туш не така вже і водостійка(

не скажу, що прям жахливо, та не водостійка туш на моїх віях веде себе так само) думаю, ви бачите те маленькі пʼятнишка, принаймні, у житті це видно

Плюси:

  • Бюджетна
  • подовжує вії
  • не склеює ( але це якщо кісточкою не з цієї туші)

Мінуси:

  • Трохи осипається, я надіюсь , що колись я все ж знайду туш, яка не буде осипатися🤝🏻
  • не дуже зручна кісточка, але я постараюсь навчитись нею користуватись, можливо, вона непогана, але я вже декілька разів намагалась і все ніяк🤷🏻‍♀️
  • якщо ви трішки забрудните повіко і вирішите витерти, то вам прийдеться дуууже постаратись, бо туш застигає неймовірно швидко
  • стирається важкувато, але якби туш мене влаштовувала повністю у всьому, то я б закрила на це очі, тим більше, що всі знають, що водостійкі туші змивається важко

Моє враження: я не дуже задоволена цією покупкою, хоча багато хто радить цю туш у звичайному варіанті, але я не можу радити вам)