Ta_nyaaaaaaa

Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)

Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)
Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)
Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)

Сьогодні хочу розповісти про свій найулюбленій засіб для брів. Ним є помадка від EVELINE - найкраще, що траплялось з моїми брівками. Познайомилася з нею уперше в 2017 році, купивши в Prostor на акції за 49 грн. З тих пір я не розлучаюся з цією помадкою.

З вигляду це зовсім непримітний продукт, проте його варто спробувати кожній! У мене відтінок "soft brown", і як виявилося, ідеально підійшов :) У мене русяве/світло русяве волосся і саме цей відтінок - те, що треба. Вважаю, що серед трьох кольорів лінійки, кожна чудова дівчина може обрати свій.

У комплект входить двостороння маленька кісточка (з одного боку кісточка, з іншого - щіточка). Даною щіточкою можна нанести продукт, а щіточкою з протилежного боку розтушувати і отримати неймовірний результат.

Стійкість помадки відмінна. За весь день не стікає, не стирається, навіть за умови, що я попала під дощ. З часом я почала ще зверху додатково фіксувати цю помадку гелем для волосся чи брів, так ефект подобається більше.

Протягом цих років я пробувала використовувати олівець для брів, тіні, тінти і нічого мені не запало в душу так сильно, як ця помадка. Адже у ній є все: колір, легенька фіксація, стійкість, зручність, легкість до тушування.

Свої фото продукту та на брівках залишаю у відгуку)

Рекомендую всім :)

Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)
Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)
Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)
Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)
Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)
Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)
Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)
Найкраще, що траплялось з моїми брівками :)