Ta_nyaaaaaaa

Needly pH Balancing Toner | Зволожувальний тонер з екстрактом гриба альбатрелус

Needly pH Balancing Toner | Зволожувальний тонер з екстрактом гриба альбатрелус
Needly pH Balancing Toner | Зволожувальний тонер з екстрактом гриба альбатрелус
Needly pH Balancing Toner | Зволожувальний тонер з екстрактом гриба альбатрелус

Ну що дівчатка, поговоримо про те, що давно на слуху?

*давно то давно, але опинилося у мене тільки зараз. Раніше мене давила 🐸 віддати за тонер 850 грн

Далі розповім чи варто воно того))

Баночка з тонером знаходиться у звичайній картонній коробці довгої форми з мінімалістичним дизайном. Не приховую, що цим мене теж притягує бренд Needly 😻

Флакон виконаний з прозорого пластику і має білу пластикову кришечку. У нього товсті стінки, а форма загалом трохи незвична.

Окремо хочу виділити дозатор. Він мега-зручний у продукту, так як вилучається тонер краплями. З ним неможливо переборщити 🥰

🧴 Об‘єм становить 145 мл (або «ні туди/ні сюди» 🤣).

Майже класика. Хоча я звикла до тонерів об’ємом 200 мл.

💸 Ціна 850 грн.

На перший погляд тонер має доволі легку «водичкову» 💧 консистенцію. Але насправді він дещо щільніший. Тече, як вода, але при розтиранні стає більш схожим на есенцію.

З такими текстурами мені працювати дуже зручно.

Сам тонер трішки мутний за забарвленням, наче трохи кремовий, але однорідний.

До речі, якось я розповідала про різницю між тоніком і тонером у дописі про корейський тонер 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/20488/

Аромат. Напевно сподобається не кожному. Особисто мені нагадує міцний гіркуватий чорний чай з доброю ложечкою цукру 🫖

Не назвала б його нав’язливим. Взагалі не відчуваю його на шкірі та у рутині, лише коли зосереджуся і задумаюся.

*але одного разу я зловила флешбек: я маленька на ринку, проходжу повз бабцю, яка торгує лікувальними грибами, а десь за пару торгових лавок уже продають солодощі.

Чесно кажучи, особисто цей аромат мені не заважає.

Цей тонер вирізняється низьким рівнем рН 5,5, який є максимально близьким до природного. Він містить такі компоненти, які мають наступну дію:

🌱 ніацинамід, який стимулює вироблення колагену, завдяки чому дбає про захисний бар’єр шкіри, збільшує синтез церамідів. Вирівнює тон шкіри. Його концентрація у тонері невідома, але він недалеко від початку списку, тому може робити невеликий вклад у себорегуляцію;

🌱 пантенол прискорює загоєння ранок і мікротріщин;

🌱 екстракт листя розмарину працює чк антиоксидант;

🌱 центела азіатська інтенсивно відновлює шкіру, прибирає запалення, усуває подразнення та свербіж, наповнює вологою, нормалізує кровообіг;

*моя шкіра обожнює її 😻

🌱 екстракт хаутюйнії серцеподібної має протизапальні властивості;

🌱 екстракт бавовни містить антиоксиданти та заспокійливі властивості;

🌱 аденозин вирівнює тон шкіри та запобігає появі зморшок.

Протизапальні, зволожуючі, антиоксиданті і заспокійливі властивості ще мають: масло Артемзії, екстракт насіння какао, гідралізований екстракт зерна Ціцері, екстракт гриба Мацутаке, гідралізована гіалуронова кислота і гіалуронова кислота (тут більше зволоження); фільтрат ферменту Сахароміцесу; екстракт Сингонії Коралітопіллуса; екстракт листя чайного дерева.

Звісно, зірка тонеру - екстракт гриба альбатрелуса. Він потрібен для відновлення та підтримання бар'єрних функцій, зміцнення місцевого шкірного імунітету

Крім того, усе це в комплексі має боротися з пігментацією.

Усі складові безпечні, корисні і наче не докопаєшся. Відразу зрозуміло, що тонер повний поживних, відновлюючих компонентів. Загалом він мені дуже подобається.

Особисто мені у складі не дуже подобається лише дифеніл диметикон, який по своїй суті є різновидом силікону (???хоча може виступати емолентом???). Може це просто тому, що я боюся силіконів у засобах для обличчя. Хто розбирається краще, дайте знати, чи може цей компонент завдати шкоди?

Ну таааак, нарешті я можу розповісти про те, наскільки я задоволена цим тонером 😻

Розпочну з того, що зараз моя шкіра дуже чутлива, але водночас є поодинокі запальні елементи і закриті комедони. У зв’язку з надзвичайною чутливістю вводити багато активів не можу, на разі лише 2% саліцилка на вечір та ніацинамід на ранок.

Користуюся тонером щоденно протягом 2 тижнів. Інколи двічі на день, інколи лише раз. Для одного використання вистачає 3-5 крапель в залежності від потреб шкіри і мого бажання ;) Тобто загалом тонер доволі економний у використанні.

Відчувається ну дуже комфортно. Жодного печіння, подразнення, стягнутості, свербежу чи інших неприємних відчуттів. Лише заспокоєння, зволоження і тонізація.

У період відновлення та і просто у повсякденні як базовий елемент догляду тонер мене виручає. Адже він:

• вирівнює природній рівень рН після вмивання;

• миттєво заспокоює шкіру;

• усуває почервоніння (які у мене тепер навіть просто після вмивання 🫠);

• зволожує шкіру обличчя, не перевантажуючи і не залишаючи неприємних відчуттів;

• створює ґлоу-ефект ✨;

• при нашаровуванні (3 нанесення) здатен легко замінити сироватку.

Звісно, додаю фото ДО нанесення, відразу ПІСЛЯ нанесення та ПІСЛЯ повного поглинання. Складно не помітити як почала сяяти шкіра зсередини, правда?)

Так, зараз у мене далеко не ідеальна шкіра, але цей тонер шикарно допомагає мені відновлювати її після активів та рятує від гіперчутливості.

Він не створив чудес, ні. Але наскільки комфортний при нанесенні, після поглинання. Як моя шкіра виглядає після виклристання і як почувається. Для мене використання цього тонера - суцільний кайф.

Буду відвертою, у цьому тонері я не знайшла для себе мінусів, принаймні за ці 2 тижні використання.

Не шкодую ні дня про його купівлю. І вважаю, що він коштує кожної своєї копійочки 🥰

🔅базовий ЯКІСНИЙ тонер;

🔅склад збагачений корисними «плюшками» для шкіри;

🔅коштує не всі гроші світу, але і не є супер-бюджетним;

🔅ідеально підійшов чутливій шкірі;

🔅може замінити сироватку при нашаровуванні.

Якщо плани не зміняться, то на літо замість крему візьму лосьйон з цієї ж серії - екстрактом гриба альбатреуса 🤗

Насправді тонер з екстрактом гриба альбатрелуса полюбився мені з першого використання, але вирішила дати часу аби сформувати повноцінну думку і поділитися нею з вами 💕