Zhukovka

Патріотична бомбочка від Tink 🩵💛

Патріотична бомбочка від Tink 🩵💛

Всім привіт 💫
Нарешті я маю змогу повноцінно поділитись своїм враженням від ще одного продукту з подарункового боксу 🎁
Бомбочка-гейзер для ванн Tink Be Brave Like Ukraine
💣🇺🇦
Вік: без обмежень
Призначення: зволоження, очищення, розслаблення
Час застосування: універсальний
Стать: унісекс
Класифікація: мас маркет
Країна ТМ: Україна
Зроблено в: Україна
Об'єм: 200g

Патріотична бомбочка від Tink 🩵💛


Хочеться розпочати з кольорів, які нагадують про вільний дух , незламність і свободу 🇺🇦 Бомбочка виконана в патріотичній синьо-жовтій гаммі. Вона добре спресована. Через перевезення трохи осипалась . Вага бомбочки 200 г , тяжкенька !


Синьо-жовтий шар поклали в пластмасову ємність і поверх закріпили картону етикетку з інформацією щодо продукту .
Спосіб застосування , склад , вага і тд. Також вказано , що це Hand Made


Запах бомбочки мені нагадує аскорбінку та апельсиновий жуйчик Toffi . Аромат приємний і дуже стриманий. Підійде для людей чутливих до запахів .


Бомбочка бурлила майже 10 хв . Перекручуючись, залишала за собою то жовту , то синю пінку, виглядає досить красиво , але пінка тримається не довго. Ефекту "джакузі" майже немає, маленькі бульбашки ніжно огортають шкіру і підіймаються догори , це дуже розслабляє і відчуття , наче ти вишенька в келиху шампанського🍒🥂

Relax time гарантований !

Я люблю приймати ванну і обожнюю усілякі приємні дрібнички , які прикрашають цю приємну процедуру. Ця бомбочка не вийняток ! Наразі ванна відсутня, але я знайшла вихід і місце , де я можу релакснути 😋
Вона особлива своїми кольорами і помірним ароматом , який ледь-ледь відчувається на тілі після . Дякую Мейк Ап за змогу отримати задоволення з патріотичним настроєм 🇺🇦❤️
Дякую і тобі за увагу 😊
Всі жіночки - квіточки 🌸
Не забувай 😌