Missmili

Тестуємо бюджетні штуки.Частина 2

Тестуємо бюджетні штуки.Частина 2

Я вже писала про мої експерименти тут:

https://club.makeup.com.ua/post/19093/

Сьогодні на огляді три товари:

1.Відтінковий бальзам About hair з ефектом біоламінування у відтінку-Русий

2.Олівець для губ Glam bee 110 відтінок

3.Пензлик для губ Makeup

Тестуємо бюджетні штуки.Частина 2

Відтінковий бальзам About-бачила багато оглядів,то вирішила також спробувати.В мене відтінок-Русий.

Бальзам зручний в користуванні-на чисте вологе волосся наносиш хвилин на 10-30,в залежності від того яку інтенсивність хочеться,і змиваєш.В мене відтінок вийшов більш медовий,карамельний,на фото переливається рудим,але в житті він більш золотавий,гарний теплий відтінок на осінь,також після бальзаму волосся м‘яке і блискуче.В цілому мені сподобалось,хоча відтінок для мене трохи не звичний,бо звикла до більш холодного попелястого підтону.

Олівець для губ GlamBee відтінок 110

Цей відтінок побачила в тіктоці,дуже хвалили,то вирішила-треба брати!

Відтінок сподобався,коричнево-бежевий,нюдовий,з нейтральним підтоном,такий колір підійде і сподобається багатьом!Зручно,що є стругачка,то такий одівчик можна покласти в сумку,і в будь-який момент підправити макіяж губ.Стійкість має невелику,але за цей нейтральний нюдовий колір,стійкість йому прощаю😂

Пензлик для губ Makeup

На сайті написано,що його можна і для тіней використовувати,але я його придбала спеціально для розтушовки олівця на губах.Пензлик дуже сподобався,він пружний,еластичний,добре розтушовує олівчик,має загостренний кінчик,і взагалі ним зручно користуватись!Лайк!