Missmili

Експерементуємо з бюджетними засобами по догляду за обличчям від Just Kawaii і About face

Експерементуємо з бюджетними засобами по догляду за обличчям від Just Kawaii і About face

З обличчям зараз біда,осінь,стресс і я вся в прищах,якраз час на експерименти з новою косметикою😂😂😂погнали!

1.Очищаючий пілінг-пад з муцином равлика від Just kawaii

2.Суха маска-мереживо з екстрактом пташиного гнізда ластівки від About face

3.Патчі з ефектом ліфтинга від Just kawaii

Експерементуємо з бюджетними засобами по догляду за обличчям від Just Kawaii і About face

1.Пілінг-пад-колись такі були в моді,в мене були від Elizavecca .Пад нічим таким не пахне,потрібно спочатку протерти все обличчя м‘якою стороною,а проблемні ділянки-більш шорсткою,потім змити водою(я змивала водою з пінкою)-ефект мені сподобався,обличчя від пада дуже і дуже гладеньке,аж поскрипує😂на проблемних ділянках типу ніс і підборіддя -все дуже гладко,рівно,обличчя аж сяє!В цілому тон шкіри став більш рівномірним!Такий пад круто брати кудись в подорож,зручний,компактний і дієвий!

2.Маска-мереживо для обличчя-цікаво було,що маска суха!Треба відкрити пакетик ,налити чистої води 30-50 мл,трохи почекати поки утвориться есенція і маска стане як звичайна тканинна,потримати 10-20хв і змити водою.По-перше,зазначу що у маски дуже маленькі і не зручні отвори для очей і губ,запаху якогось особливого немає,а по ефекту-я його не помітила.Як на мене,маска ні про що.

3.Патчі з ефектом ліфтинга-звичайні гідрогелеві патчі,не сповзають з обличчя,але дико печуть…нє,таке не люблю,по ефекту -він є!я й не сподівалась,але те підпікання напевно за разунок нього є ліфтинг еффект,у зоні навколо очей дійсно шкіра стала рівніша,зморшки стали менш помітними і шкіра в цілому виглядає здоровою !Не очікувала такого!

В цілому експеримент вдався,патчі і пілінг пад беру на замітку!