Ольга Бабич

Sinart Fucking Awesome Waterproof Eyeliner

Sinart Fucking Awesome Waterproof Eyeliner

Побачила цього красеня на нещодавній виставці у Києві. До цього я про бренд Sinart ніколи навіть не чула.

Я давно хотіла зелений лайнер, і тут натрапила на гарний колір. У цього бренду досить цікава палітра лайнерів та підводок. Плюс добре, що була нагода протестити. Бо дуже часто засоби із позначкою "waterproof" починають текти навіть від найменшої мряки на вулиці. Але цей лайнер здивував. Я нанесла на руку лінію і буквально за секунду вона застигла. Добряче потерла, але лінія залишилася такою ж, як і була. Просто ВАУ! Звісно, що я його придбала. Ще й колір мені сподобався - насичений зелений.

Sinart Fucking Awesome Waterproof Eyeliner
Sinart Fucking Awesome Waterproof Eyeliner
Sinart Fucking Awesome Waterproof Eyeliner

Лайнер схожий на фломастер як зовні, так і за способом використання. Має тоненький аплікатор, яким можна робити як дуже тоненькі, так і товстіші стрілки.

Чесно, коли вперше наносила на очі, боялася, що зроблю необачний рук і буду ходити, як клоун із фільмів жахів. Бо я ще той рукожоп. Але у мене з першого ж разу вийшли гарні стрілочки :)

На очах лайнер поводився, як і належить водостійкому засобу - цілий день без сюрпризів.

Змивається досить легко будь-яким засобом для зняття водостійкого макіяжу, наприклад, спеціальною міцеляркою чи гідрофілкою.

Зараз це мій улюблений засіб для стрілочок :) Сподіваюсь, вистачить на довго.