Yuriivna

Перше знайомство з Tink

Перше знайомство з Tink

Примірник сироватки я отримала у подарунок до свого замовлення.Я поклала її у холодильник та вирішила спробувати вже потім.
Читало багато різних відгуків про Tink,тому якщо цей примірник вже потрапив до мене,то чому б не познайомитися з Tink особисто?
Сироватка для шкіри навколо очей має білий колір,консистенція кремова,але не занадто густа.Звернула увагу,що не має вираженої віддушки.Сироватка добре розподіляється,але єдине що потрібен час для поглинання шкірою цієї сироватки.Якщо чесно то думала,що буде гірше враження і набагато,але з цим продуктом я подружилася.Після нанесення немає відчуття стянутості та самого що найгіршого відчуття,коли мені довелося відчути після сироватки це печіння,в цьому випадку цього в мене не було.Загалом,не можу підвести підсумок і написати,що Tink це однозначно краще чим я користувалась,тому шо я спробувала лише один продукт з багатьох,які у них є в наявності.Дана сироватка мені сподобалось,вона має гарне зволоження та не викликає алергічних реакцій, печіння та почервоніння.

Перше знайомство з Tink