wowmom

А зараз я покажу вам свій улюблений віддінок гель-лаку:-)

А зараз я покажу вам свій улюблений віддінок гель-лаку:-)

Привіт, красуні!

Так вийшло, що дуже часто я роблю манікюр собі сама, бо це, особисто для мене, велика економія часу.

Тож, за декілька років, в мене зібралася невеличка колекція гель-лаків, яку я інколи поповнюю, в залежності від настрою та побажання. Але є в мене один гель-лак, який так запав в серденько, що саме його я використовую найчастіше. Отже, знайомтеся - Hollywood Nail Gel Polish.

А зараз я покажу вам свій улюблений віддінок гель-лаку:-)

Про цей бренд, я колись дізналася у свого майстра. У них кльові бази, топи, світловідбиваючі серії, котячі ока (це все я вже пробувала, і тому в якості впевнена на 100%).

Але, найулюбленішим віддінком, є лак з основної лінійки під номером 102.

Бачите, як гарно блищить? Отож бо і воно!

Пензель для нанесення середнього розміру, і ним зручно промальовувати нігтьову пластину.

Це і не чорний, і не сірий віддінок (щось середнє), який має в собі дуже велику кількість голографічних блискіток, які просто шикарно сяють на сонечку та при штучному освітленні.

Завдяки тому, що лак містить шимер, він легко наноситься, гарно просихає і нікуди не затікає.

Було важко піймати цей красивенний перелив, але макро-об'єктив допоміг мені максимально передати віддінок. Обожнюю роздивлятися свої нігті, коли на них саме цей гель-лак.

Простоту нанесення та стійкість, впевнена, оцінять як любителі, типу мене, так і професіонали! Тому гель-лак Hollywood Nail Gel Polish у 102 віддінку я сміливо рекомендую.

Дякую за увагу 😘