Пишна Оксана

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Дякуючи Makeup Club я мала змогу протестувати лінійку засобів по догляду за волоссям від Matrix. І сьогодні я готова поділитись своїми враженнями.

Маю зазначити, що я власниця достатньо густого, пористого волосся. Волосся мию раз на два дні.

  • Шампунь має дуже приємний квітковий аромат. Після миття голови ще довго стоїть шлейф у ванній, на волоссі, на жаль, не затримується.
  • Консистенція середньої густини, не розтікається, користуватись зручно.
  • При намилюванні шампунь волосся не сплутує.
  • Волосся вимиває гарно, немає після нього такого відчуття ніби не домила.
  • Шкіру голови та саме волосся не сушить, жодних проблем не створює.

Останні два пункти для мене основні, тому можу впевнено сказати, що засіб мені чудово підійшов

Кондиціонер це те що в догляді за волоссям я люблю найбільше через те що його потрібно тримати 3-4 хвилини, з моїм темпом життя це оптимально.

Отже що можу сказати:

  • Консистенція дуже густа але з пляшечки діставати зручно.
  • Наноситься на волосся теж безпроблемно.
  • Аромат більш насичений ніж в шампуні, на волоссі я його ще відчуваю впродовж дня.
  • Вже при змиванні видно наскільки волосся розплутане та гладеньке, воно ніби одне полотно.
  • При висиханні волосся виглядає охайно та доглянуто.

Тому теж враження залишилися дуже позитивні.

Я не дуже довіряю засобам які позиціонують себе таким чином. Що відразу 20-в-1. Але давайте подивимось з чим засіб справляється на відмінно:

  • Аромат насичений, косметичний.
  • Консистенція дуже густа, через це спрей наноситься не рівномірною хмаринкою, а трішки плюється.
  • Волосся не бруднить.
  • Допомагає розплутати якісь вузлики. Та й сам процес розчісування з ним набагато приємніший. Грібінець ніби ковзає по волоссю.
  • Як термозахист працює на відмінно, перевірено феном та вирівнювачем.

Мені сподобався також формат, дуже зручно було брати з собою в поїздку. Загалом спрей чудовий, думаю придбати повномірний флакончик.

Маски я використовую раз на тиждень, стараючись витримати на волоссі хвилин 10 (для мене це максимум, люблю коли все швидко). Пакетика обʼємом в 30ml мою довжину по лопатки вистачило на 3 рази. І ось що можу сказати:

  • Консистенція густа та дуже плотна. Трішки масляниста.
  • Наносити на волосся зручно.
  • Вже при змиванні вудчутно на скільки волосся стає плотнішим та гладким. Волосся розплутане навіть в мокрому вигляді.
  • При висиханні волосся виглядає просто чудово. Платне, зволожене але при цьому обʼєм зберігається.
  • Особливо ефект зволоження помітно по кінчикам, вони виглядають значно краще.