Yuriivna 🌸

Чи достатнє очищення шкіри голови?

Чи достатнє очищення шкіри голови?
Чи достатнє очищення шкіри голови?

Далеко не всі шампуні виконують одну,але дуже важливу функцію це очищення,тому придбавши два шампуні від Tresemme,я почала тестувати з шампуню з біотином.
•Шампунь має об'єм 400 мл,такого розміру вистачить мені надовго,навіть при тій умові,що я буду користуватися ним раз у два дні.
•Шампунь має перлинний колір та приємний аромат,який не відштовхує.
• Хочу відмітити пакування,а саме як шампунь відкривається,це така собі кнопка на яку потрібно натиснути,щоб вилити шампуню стільки,скільки потрібно,щоб закрити шампунь потрібно просто натиснути знову ж таки на цю кнопку під назвою "Press"
•Консистенція рідка,але в міру.Шампунь гарно піниться,але яка б піна не була доброю,я кожний раз мию голову двічі.
•Свою основну функцію шампунь виконує,гарно очищує,волосся свіже та розчипчасте.Аромат на волоссі після шампуні деякий час відчувається,але до тих пір,до поки воно вологе,потім аромат зникає.Я не скажу,що шампунь продовжую свіжість на більшу кількість часу,аніж інші шампуні в цьому ціновому сегменті,мию я як і звичайно один раз у два дні,але після миття Tresemme моє волосся свіже,шкіра голови чиста та на наступний день не виглядає так,наче я не мила її вже декілька днів,бо з такими шампунями я також знайома.
Ціна для такого об'єму бюджетна,а очищення якісне.

Що ще треба від шампуні?)
Свою функцію-очищення виконує!

Чи достатнє очищення шкіри голови?