Вікторія

Придбала собі новинку від NYX

Придбала собі новинку від NYX

Не знаю, нащо взяла собі тональний, але тим не меньш.

Упаковка сипатична, компактна. Зручно носити в сумочці чи косметичці.

Колір 05 Vanalla. Колір дивний. Він жовтий, але для мене світлуватий. Хоча в порівнянні з іншими моїми ВВ-кремами виглядає темним. Хоча на шкірі трохи підлаштовується

Покриття. Середнє, як і заявлено. Досить легкий, треба зовсім трохи, щоб нанести на все обличчя.

Він матовий чи сяючий? А це хороше питання. Якщо вірити упаковці, то він матовий з ефектом блюру. На свочі на руці він наче матовий. Але! На обличчі він супер блискучий🤔 Більше ніж класичний ВВ від Колаген.

Чому я не люблю просто тональні засоби? Бо я їх бачу на шкірі. І це мені не подобається. Я надаю переваю ВВ-кремам, які підлаштовуються під шкіру так, що її взагалі не видно. Своя шкіра тільки краще. А тут... його видно одразу після нанесення, він одразу трохи запав в пори, підчеркнув лущення на носі, яких без нього не видно було. Ефект жирного млинця прибрала матуючою пудрою.

Думала, зробити фото ввечері, але там не було, що робити. Він зник, залишивши слід в порах.

Залишу посилання на мої улюблені ВВ креми, які чудово носяться, виглядаються значно краще https://club.makeup.com.ua/post/13190/

Придбала собі новинку від NYX
Придбала собі новинку від NYX
Придбала собі новинку від NYX
Придбала собі новинку від NYX
Придбала собі новинку від NYX