Evgenia

#testmakeupclub

#testmakeupclub

На тестування я отримала такі засоби від Matrix, як:

  • Шампунь для зволоження волосся Matrix Food For Soft;
  • Кондиціонер для зволоження та полегшення розчісування волосся Matrix Food For Soft;
  • Маска для інтенсивного живлення та зволоження волосся Matrix Food For Soft;
  • Мультифункціональний спрей для волосся 20 в 1 Matrix Miracle Creator.

Ще дуже несподівано було отримати гарнющу, рожеву сумочку.

Тому дуже дякую MAKEUP за можливість тестування таких класних засобів і за приємний, неочікуваний подаруночок.

#testmakeupclub

Шампунь для зволоження волосся має приємний, ненав'язливий запах, мені прям дуже сподобався. Консистенція хороша, не занадто рідка. Гарно очищає та зволожує волосся.

А тепер перейдемо до кондиціонеру. Він має такий же приємний запах, як і у шампуню. Консистенція мені теж сподобалась, але найбільше мене вразило те, яким волосся стає м'якеньким та блискучим після використання цього кондиціонеру. Ще й розчісується волосся легше. Тому кондиціонер я рекомендую всім спробувати.

Маска має солоденький аромат. Консистенція трохи густіша за кондиціонер, але теж класна. Волосся стає м'якеньким, ну прям дуже приємним на дотик. Зникає надмірна пухнастість. Мені дуже сподобався ефект, прям на всі 10/10.

Спрей має насичений солодкий аромат, я таке просто обожнюю. Волосся стає гладким, блискучим і приємним на дотик. Розчісувати волосся після спрею одне задоволення. Мені настільки сподобався цей спрей, що я однозначно придбаю повнорозмірний варіант.