Olexandra

Універсальний блиск для губ 💋

Універсальний блиск для губ 💋
Універсальний блиск для губ 💋

Всім привіт! 😉

Сьогодні розповім про блиск для губ, який мені дуже сподобався.

Пам'ятаєте, був такий час, коли блиски були невід'ємною частиною макіяжу, потім мода на них пішла на спад?

У підлітковому віці майже не фарбувала собі губи, тільки зрідка прозорим блиском. У більш старшому віці в косметичці почали з'являтися помадки і олівці. Останні роки є і помади, олівці і цей блиск.

Загалом косметика Artdeco мені подобається. Проста у користуванні і має не погану якість👍.

По опису на сайті головний герой сьогоднішньої розповіді має збільшувати губи, але це не так. Це звичайний блиск і все. Напівпрозорий, має нюдовий відтінок з легкою розовинкою. Підлаштовується під Ваш натуральний колір губ, поєднується з помадами і олівцями.

Також зволожує губи, липкий як і всі подібні продукти. Має легкий ненав'язливий запах, який після нанесення не відчувається.

Загалом, блиск не поганий і не супермега крутий, бо можливо є кращі і гірші. Проте посідає почесне місце в косметичці вже не один рік. Хоч я не часто ним користуюсь, але дуже подобається.

до даного допису додаю продукт для того, щоб у разі зацікавлення Ви змогли його подивитись. на вибір є багато відтінків.

P.S. Я не професійний візажист, але шляхом досвіду помітила, що блиски для губ(особливо у поєднанні з помадами) краще наносити пучками пальців або пензликом для макіяжу вбиваючими рухами. Так виходить ніжно і "смачно" ☺️

Дякую Вам за увагу! Діліться у коментарях улюбленими блисками для губ і напишіть своє ставлення до таких засобів.

Ну і звісно лайфхаки не забудьте 😉