Колотило Тетяна

Коктейль LUM працює проти випадіння (з фото результату)

Коктейль  LUM працює проти випадіння (з фото результату)

Я познайомилась з продукцією LUM через таргетовану рекламу з рік тому та за цей час мала можливість спробувати декілька їх засобів: скраб для шкіри голови, шампунь, кондиціонер, сироватку від випадіння, кератиновий спрей,шовковий тюрбан (багато чого купила одним набором на тест). Про це в кінці

Це моя друга баночка (в різні періоди часу). Брала бо дуже стало сипатись волосся. Як результат постійного використання - після миття голови волосся у зливу стало куди менше, як і на розчісці, до того ж з'явилось багато новенький волосків 😊 Тому дуже задоволена і можу сказати що дійсно працює

Це по факту масло (і по складу, і по відчуттям від використання). Я наношу за 30 хвилин - 2 години до миття голови та стараюсь зібрати волосся на верх і ніде не притулятись головою. Наносити краще по проборам. Розділяти окремо розчіскою не обов'язково, просто ведіть піпетку скрізь волосся по шкірі голови, трохи видавлюючи засіб. В мене на раз виходить 2-3 повних піпетки. На довжину не бачу сенсу наности, якщо чесно, але при бажанні ніхто не забороняє. Після нанесення треба масажними рухами втерти то в шкіру голови, я користуюсь шабером, ця щітка це окрема любов. Коштує мало - користі море

Коктейль від випадіння. Одразу топ, це працює, якщо правильно користуватись

Шовковий тюрбан. Тут питань немає, чудові кольори, дуже приємна ціна (була десь близько 500грн). Досі користуюсь кожен раз як мию голову, особливо після фарбування, щоб не замазати залишками вимитої фарби основний рушник, тому рекомендую.

Шампунь та кондиціонер. Мушу одразу додати що ця продукція дуже заходить моїй подрузі, яка має непошкоджене тонке волосся, що легко обтяжити. Однак для моєї пошкодженної фарбуваннями довжині та жирній шкірі голови - цей комплект слабкий (в якомусь сенсі просто звичайний, без якогось ефекту) і не закриває проблематику. Тому можу зробити висновки, що для натурального непошкодженого волосся - це чудовий набір, що не обтяжує. В інших випадках - варто пошукати щось інше.

Скраб. Перша версія (в баночці) це однозначне "НІ", проте друга оновлена версія (вже в тюбіку) мені прямо дуже зайшла і про неї є окремий допис, дуже раджу почитати https://club.makeup.com.ua/post/29436/

Кератиновий спрей. Не побачила якось особливого ефекту, є більш дієві засоби на той сам бюджет

Але не сперечаюсь, що можливо ви маєте інші думки що до бренду і основної частини продукції та вам він куди більше підійшов)