Колотило Тетяна

Достойний Upgrade скрабу від LUM (версія 2.0)

Достойний Upgrade скрабу від LUM (версія 2.0)

Одразу поясню чому Upgrade, бо ця і попередня версія скрабу це небо і земля. Якщо перша версія була в баночці і сам скраб був щіро кажучи не окей, то поточний скраб я дуже ймовірно куплю знову, бо це прямо в серденько 🥰

До цього в мене був скраб в банці від іншого українського бренду і чесно я не вмію нормально то розподіляти, щоб було рівномірно. Десь буде великий ком, а якась ділянка буде забута (якщо у когось виходить це робити нормально - ви круті 😄). Через що була думка що тоді скраби з часточками може не моє і час прийти до кислотних. Проте в цьому скрабі хоч так само є часточки - я була в захваті від легкої гелевої консистенції, яку ти наносиш по проборам (і можеш робити це як більш економно, так і менш, на фото 2 варіанти нанесення відносно того з якою швидкістю переміщувати тюбік). І моя проблема дійсно була вирішена

Моє волосся брудниться вже під кінець другого дня, тому єдина вимога (окрім зручності нанесення) це подовжити чистоту і скраб спокійно дає цьому ради. Тут є важливий нюанс, що коли волосся не перевантажено стайлінгами - після скрабу воно буде чистим довше і в мене був випадок, коли довжина вже брудна залапана, а коріння ще тримається чистим) Якщо перевантажене - тут жоден скраб не допоможе і треба спочатку все вимити ШГО

Мені дуже подобається, що окрім скрабуючих часточок то достатньо зволожуючих компонентів в складі, а також є приємний холодок від ментолу.

Я не з початку зорієнтувалась як відкривати дозатор, бо дурі вистачає і ти крутиш - а воно вже відкрутилось зовсім 😅 тому мене коригував хлопець, що треба легесенько то робити і трішки прокрутити на 0,5см буквально (якщо ви також звикли робити все з силою - ця порада для вас))

На фото як виглядає закритий і відкритий дозатор

Не буду скривати той момент, що я захейтила першу версію скрабу в іншому дописі і бренд запропонував спробувати оновлений варіант та зробити висновки ще раз. Проте нова версія мені дійсно сподобалась і я рада що відкрила для себе новий продукт, який підходить моєму волоссю, має невеликий розход і вирішує свої задачі) Тому якщо ви тестили перший варіант - дуже рекомендую спробувати цю версію, а якщо ви не знайомі зі скрабами LUM - саме час спробувати для себе щось нове ✨